Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry gazownik Lublin i okolice


kowal88

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zakładał ktoś z was do A4 B6 2.0 Pb? Jaki to koszt w lbn jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zakładał ktoś z was do A4 B6 2.0 Pb? Jaki to koszt w lbn jest?

Myślę że coś ok 2600 albo i taniej, zależy od gazownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje auto w warsztatowni jutro odbieram w południe....dopłaciłem 150zł do butli 72l żeby mniej odwiedzać stacje;)

jedna rzecz mnie zaskoczyła, wtryski zielone hana ponoć trwalsze od niebieskich....prosiłem o niebieskie ale jak mi zaczeli tłumaczyć to mnie przekonali do zielonych bardzo szybko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wrzucili tam niebieskie ale wcześniej wspomniałem że jakiś virus będzie i to dlatego.

a co do trwałości - masz gwarancję bodaj na 2 lata na graty i tak :)

btw. 10,1l LPG/100km ostatnio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja również będę zakladał do swojego 1.8t lpg. Byłem wczoraj w Warsztatowni i jestem miło zaskoczony. Dobra obsługa nikt Cię nie zlewa zarówno przez telefon jak i osoboście poświęcają dużo czasu klientowi. Wszystko wygląda fachowo. Fakt cena dość spora ale może lepiej dołożyć trzy stówki i żeby było to z głową zrobione. Zestaw jaki mi zaproponowano to :

Stag 4 Qbox Basic , Reduktor ACR01 250 HP czerwony, Hana Blue, węże parkera, Faro 8mm , wielozawór do butli extra, butla 55l. Sprzęt jest z myślą o więkrzej mocy puki co program będzie na ok 200 HP. Co o tym myślicie? Mogą zamiast hany dać baracudy 130 ale oni preferują hane. Rozmawiałem na temat hany niebieskiej i jej awaryjności bo o takiej słyszałem i faktycznie też mieli przypadki awari ale teraz mają inną hane niebieską pokazywał mi ma dodatkowo sitko i inaczej montuje się wężyk z boku nie od góry. Podobno są leprze.

PS cena za ten zestaw 3000zł. Za zestaw nie na wyrost tak na sam program (hana zielona pewnie węże 6mm itd.) 2800 myśle że warto 200 dopłącić i mięc zapas.

Edytowane przez Siukim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy 55l butli pełnej i połowy pb w baku już d*pa siedzi, 72 musiałbym odrazu springi wrzucac od avanta chyba...

edyt:

na ostatniej kontroli w Warsztatowni, wymiana filtrów, sprawdzenie poprawności mieszanki itd, standard - wszystko w normie.

Ale wyszło że ciśnienie doładowania za małe, Pan Warsztatownik poświęcił za darmo swój czas, pojeździliśmy w celu diagnozy w tę i spowrotem po wsi pod Lublinem i zasugerował wymianę N75.

Poszukałem używki i faktycznie, ciśnienie z 0,3 wróciło na fabryczne 0,5-0,6 :banan: od razu czuć pod butem :kox:

Polecam gorąco ten zakład, pracują w nim prawdziwi PASJONACI :wink:

Edytowane przez rav14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

ktos zasugeruje jakis zaklad do wymiany filtrow itp? 

dowcip polega na tym, ze na tygodniu pracuje w takich godzinach jak warsztatownia + mam robote pod lublinem, wiec za bardzo nie ma sie jak urwac.

a w weekendy nie pracuja :D ktos cos podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sprat napisał:

ktos zasugeruje jakis zaklad do wymiany filtrow itp? 

A mało tego w Lublinie? :D Tylko, że większość filtry byle schit montuje.

Nie mów, że sam filtrów nie wymienisz?

Jak nie masz gdzie to możesz sobie kupić i Ci wymienię. Jak nie wiesz co kupić to się pokaż autem lub zrób fotki i będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaja FL03 lub ostojnikowy jak chcesz czaja blaster

Mogę Ci wymienić nawet w niedzielę, tylko masz kawałek drogi

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z woj. Lubelskiego, planuje założyć gaz do swojej a4b7 1.8T BFB 163 km. Przeczytałem cały temat i wywnioskowałem, ze najlepszy rozwiązaniem jest Auto Gaz Warsztatownia w Lublinie. Chciałbym więc zapytać czy nadal dobrze tam zakładają i stroją instalacje LPG  w silnikach 1.8T ?   Czy może polecacie jakis inny warsztat? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Auto Gaz Warsztatownia

Wojciechowska 40
20-704 Lublin
tel: 793161085 .  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, michall51 napisał:

Auto Gaz Warsztatownia w Lublinie

Montaż jak montaż, gorzej z obsługą, a bardziej z podejściem do klienta w przypadku problemów z instalacją. Osobiście drugi raz nie założyłbym tam instalacji.

Skontaktuj się z @soul87

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u tego użytkownika co Ci podałem z problemem więc nie to, że jestem gołosłowny. Ma swoją galerię montaży i cieszy się dobrą opinią również na lpgforum.

Ja się zraziłem do warsztatowni i w sumie zmusili mnie do naprawy instalacji we własnym zakresie jeszcze na gwarancji, bo winą obarczali oczywiście zasyfiony gaz, potem silnik i sugerowali nawet uszkodzoną głowicę. Prócz tego ani razu nie wymieniono filtra fazy ciekłej podczas dwóch serwisów, ale kasę wzięli i wpis odnotowany w serwisówce. Uważają, że filtry odstojnikowe są zbędne i ponoć nie da się u mnie tego zamontować, bo za mało miejsca. O dziwo jakoś od ponad roku jest zamontowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem. Poczytałem trochę opinii na LPG-Forum i większość użytkowników poleca Pana AUTO-GAZ Adam Rogowski 
Snopków 56A
21-002 Jastków, Lublin

. Moje pytanie brzmi czy ktoś z tutaj obecnych na forum zakładał u niego instalację LPG w 1.8T bfb i podzieliłby sie opinią? Ponieważ mam 140 km do jego serwisu i chciałbym sie upewnić czy warto jechać. Drugie pytanie, czy jest jakiś warsztat godny polecenia ( bliżej mnie, czyli Zamość ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1BQTG8bV_c2dg6p2oM49CjxrJDsI&ll=51.05997070591855%2C22.723639028125035&z=8

Godzinę temu, michall51 napisał:

Moje pytanie brzmi czy ktoś z tutaj obecnych na forum zakładał u niego instalację LPG w 1.8T bfb i podzieliłby sie opinią?

Jak byłeś na lpgforum to w galerii jest multum jego montaży w 1.8t. Montując u Rogowskiego będziesz zadowolony tylko nie wiem czy jest sens aż tyle przepłacać. Podzwoń trochę po warsztatach polecanych w Lubelskim i podejmij decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...