Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania


kojot49

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę temat.

Czy ktoś wie czy da się zapisać ustawienie lusterka przy cofaniu?

Robię tak jak na tym filmiku z A6 ale nie zapamiętuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2018 o 09:22, Daro32 napisał:

Odświeżę temat.

Czy ktoś wie czy da się zapisać ustawienie lusterka przy cofaniu?

Robię tak jak na tym filmiku z A6 ale nie zapamiętuje

 

Sądzę kolego,że jest to zależne od wyposażenia,czyli w tym wypadku pamięć lusterek. Nie jestem pewien oczywiście ale wiem,że w A4 mamy aż 5 rodzai wyposażenia lusterek. Od samego grzania,po fotochromy,pamięć, side assist.

Aaaa... na filmiku widać,że lusterka ma fotochromatyczne,więc bardzo możliwe,że opcja full wypas

Edytowane przez kamilch-1984
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko w jaki sposób wraca bo zakodowalem działa jak się ustawi lusterko pasażera ale nie miałem okazji w garazu ruszyć do przodu i po włączeniu luzu nie wraca jedynie jak pokrętłem dam na inne lusterko albo środek i jak wyłącze zaplon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2019 o 20:25, Patrykjagoda napisał:

Lusterko w jaki sposób wraca 

Pokrętło zostaw na prawym lusterku i rusz do przodu. Wróci do poprzedniej pozycji przy predkości 20 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z regulacja lusterka w trybie obniżonym. Lusterko nie reaguje, nie działa zupełnie regulacja. Kiedy wróci na normalny tryb, wraca też możliwość regulacji.

Po włączeniu wstecznego ustawia się wychylone prawym górnym rogiem czyli odwrotnie jak powinno :(

U mnie problem występuje w b9 ale wątek z tym związany więc zapytam tu. Może ta regulacje też trzeba zakodowac?

 

Pozdr

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się też nie obniża pomimo zakodowania,  funkcji pamięci i składania lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakie masz kodowanie w 52

Gałka lusterka ustawiona na stronę pasażera? Bo to tylko wtedy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, grzebałem w ustawieniach "stref czasu" zmienilem na naszą strefe i pozniej 2 razy działało mi lusterko przy wstecznym, pozniej juz nie, moze w patrzylem w ustawienia ale wszystko ok a kodowania CI teraz nie napisze bo nie mam kompa ale kodował mi to gość z forum tak jak kazdemu innemu i działało, tylko nie mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefy czasu nie mają nic wspólnego z lusterkami bo steruje nimi sterownik 5F (mmi) a opuszczaniem lusterka steruje sterownik 52 (drzwi pasażera). Masz coś źle zakodowane i tyle. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie będę zakładał nowego tematu i opiszę swój problem tutaj. Po wymianie lusterek zewnętrznych na składane i pokrętła do regulacji lusterek, zauważyłem, że prawa regulacja nie dziala jak powinna. Tzn wszystko jest przesunięte o 90 stopni tzn jak biorę w dół to idzie w lewo, jak w lewo to do góry itd. Lewa strona działa jak powinna. Rozebralem lusterko i silniczek jest dobrze założony. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że coś jest nie tak z joystickiem od regulacji. Najlepiej byłoby sprawdzić na próbę na starym, ale nie mam już go. Lusterko przy cofaniu także zamiast iść w dół, to idzie w lewo. Auto to s4 b8.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...