Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audicą do ślubu


twister13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Ja i moja narzeczona jako fani marki Audi mamy zamiar się pobrać we wrześniu br i w związku z powyższym szukamy samochodu do ślubu z woj. łódzkiego. Jeżeli jesteście zainteresowani pomocą to konkretnie szukamy Audi A4/S4/RS4 (B8) może być również A5/S5, czekamy z niecierpliwością. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem do ślubu a8 z 2010r, 22 cale, biały lakier, rude skory. Gość jest z lodzi i bierze sensowne pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz może namiar na jakieś jego ogłoszenie, żeby obejrzeć fotki? Szczerze po cichu liczyłem że jakiś forumowicz ze swoją RS4 :naughty: się odezwie i zaproponuje coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myslałem... dzwoniłem, pisałem i kazdy mówił ze ma za duzo roboty żeby pierdołami sie zajmować.........

http://magicgarage.samochody-weselne.pl/

Jechałem tą A8 i powiem ze byłem mega zadowoly a fura wygląda za***iście na tych 22 calowych felach, w środku duzo miejsca i panna młoda zmiesciła sie w swojej ogromniastej kiecy. Rude skórki i reszta bajerów też robi robote. Gość bardzo miły i elegancki, miał do mnie jakies 200km przyjechał wczesniej wyczyścił auto i grzecznie na mnie czekał. Polecam i to bardzo. Cene ustałem idywidualnie i wyszło naprawde tanio, w wawie za zwykłe A6 C6 wołali po 1000zł :facepalm:

Swoje zdjęcia bede miał pod koniec stycznia więc wrzuce żeby sie pochwalić :wink:

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to czekam na fotki szczególnie z autkiem ;D ehh a z tym że każdy nie miał czasu to mnie nie pocieszyłeś naprawdę liczyłem na to że ktoś się odezwie z tego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jestes z okolic lodzi. U nas po lodzi kolega smiga S5 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/251677-audi-s5-sportback-sepang-blue/tutaj masz jego watek. Moze sie dogadasz z nim bo piekna audi ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak gdyby był rok 2005 to zrobił byś szał pod kościołem, niestety jest 2015 a ślub bierze sie raz lub dwa razy w życiu więc i fura musi byc konkretna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jestes z okolic lodzi. U nas po lodzi kolega smiga S5 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/251677-audi-s5-sportback-sepang-blue/tutaj masz jego watek. Moze sie dogadasz z nim bo piekna audi ma :)

Dzięki za namiary ale wciąż czekam na jakąś czwórkę ;D

Co do ludzi z forum to ja bardzo chętnie :grin:

Tu u siebie w zeszłym roku:

03756a0f3f05f6a4m.jpg

No niestety tak jak kolega wyżej do ślubu się jedzie tylko raz więc nie pogardziłbym jakąś czerwoną RS4 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Panowie, dla jaj Wam proponuje.

Siebie wiozłem bo mam sentyment do tej A4ki. Powodzenia w przygotowaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Też tak myslałem... dzwoniłem, pisałem i kazdy mówił ze ma za duzo roboty żeby pierdołami sie zajmować.........

http://magicgarage.samochody-weselne.pl/

Jechałem tą A8 i powiem ze byłem mega zadowoly a fura wygląda za***iście na tych 22 calowych felach, w środku duzo miejsca i panna młoda zmiesciła sie w swojej ogromniastej kiecy. Rude skórki i reszta bajerów też robi robote. Gość bardzo miły i elegancki, miał do mnie jakies 200km przyjechał wczesniej wyczyścił auto i grzecznie na mnie czekał. Polecam i to bardzo. Cene ustałem idywidualnie i wyszło naprawde tanio, w wawie za zwykłe A6 C6 wołali po 1000zł :facepalm:

Swoje zdjęcia bede miał pod koniec stycznia więc wrzuce żeby sie pochwalić :wink:

piękna a8 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie urzekła i dlatego jechałem nią do slubu :) Niestety czlowiek miał tyle na głowie ze nawet nie pomyślałem aby zrobić kilka zdjęc środka a naprawde była wypasiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje slub za rok..a chciałbym jechać z moja narzeczoną Q7 lub a6 C6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Panowie to nie temat czym chcielibyście jechać do ślubu ale kto znalazłby czas i chęć żeby zawieźć mnie i narzeczoną swoją piękną czerwoną RS4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy nie jechać swoją. Odpicować ją tylko ładnie a przejazd mam 20km także oleju nawet nie będę dolewał :decayed: Auto bez szału ale chociaż uwiecznione zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...