Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audicą do ślubu


twister13

Rekomendowane odpowiedzi

ale Panowie to nie temat czym chcielibyście jechać do ślubu ale kto znalazłby czas i chęć żeby zawieźć mnie i narzeczoną swoją piękną czerwoną RS4 :kox:

zacznijmy od tego, że tu na forum prawie nie ma RS4..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się podepnę :D wesele początek października i też szukam OOOO ,najlepiej coś białego :D Obszar Bielsko-biała-pszczyna-tychy , ogólnie śląsk.Może być i oświęcim,wadowice itd :) Może ktoś chciałby zarobić lub zna kogoś kto takie usługi świadczy ?:D Drugi już taki sam temat ale co tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie na szybko :D Jutro wkleje cos bardziej wyszukanego

305c9a0ae9cf174cm.jpg

e9e11fb7326c2ff7m.jpg

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu gul? no ulep.. D3 z przodem D4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na forum robią z a4 rs4 to cudowny projekt a tu ulep.. Jak dla mnie auto robi robotę a te felgi 22 calowe na żywo wygladaja za***iście, na ślubie nikt nie patrzył czy to ori czy nie wiec jakoś nie rusza mnie taki komentarz.

Druga sprawa to cena, w wawie za ta sama cene proponowali a6 c5 lub stara x5. Za nowe a8 1500zl wiec zdecydowanie wybrałem ulepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Tobie skacze gul bo ktoś twierdzi, że to ulep i się nie zachwyca.. to tak, jak ktoś ma B5 z przodem z B7... ;) - ULEP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Tobie skacze gul bo ktoś twierdzi, że to ulep i się nie zachwyca.. to tak, jak ktoś ma B5 z przodem z B7... ;) - ULEP.

dokładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba słabo to widzę. Nikt kto ma takie A4S4 chyba nie dorabia sobie wożąc weselników. No chyba ,że pasjonat. A o takich dobrych wujków szalenie trudno. Radziłbym rozejrzeć się za pojazdem na wynajem z okolicy i zarezerwować termin. Bo może się okazać ,że pojedziesz swoim autem i będziesz miał pamiątkę na całe ,życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej koledzy, za niecałe dwa miesiące wesele... :wub: moje.. :decayed: szukam jakiejś fajnej audiczki... okolice Opola, Opolskie. Coś fajnego oczywiście :D jak ktos coś to zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na forum robią z a4 rs4 to cudowny projekt a tu ulep.. Jak dla mnie auto robi robotę a te felgi 22 calowe na żywo wygladaja za***iście, na ślubie nikt nie patrzył czy to ori czy nie wiec jakoś nie rusza mnie taki komentarz.

Druga sprawa to cena, w wawie za ta sama cene proponowali a6 c5 lub stara x5. Za nowe a8 1500zl wiec zdecydowanie wybrałem ulepa.

Jakby moi kumple którzy będą na ślubie zobaczyli takie a8 śmiali by się ze mnie że ulepem jechałem :decayed: Dlatego jadę swoja b6 :decayed: Chociaż miałbym za darmo 2xb8 a5 cabrio i a8 d4 właśnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...