Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ukręcone śruby w tylnej klapie


RumJanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Proszę o pomoc, jak mogę wykręcić zardzewiałe i ukręcone śruby w tylnej klapie?

Chciałem wymienić rejestrację bo moja nadawała się już do wymiany, nie musiałem używać zbyt dużej siły by ukręcić zardzewiałe śruby.

mogę je jakoś wykręcić od środka, czy raczej rozwiercanie mnie czeka?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu rozwiercił.

Chyba tak zrobię, potem będę się martwił czym to przykręcę ponownie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dostać się od drugiej strony demontując tapicerkę klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze poszukać odpowiednich zestawów narzędzi, wszystko zostało w Polsce, nie brałem ze sobą niczego a najlepsze że kiedy najbardziej potrzebne - wtedy nie ma :grin:

Jutro muszę coś wymyślić jak się z tym uporać, bez tablic nie mogę jeździć a przecież na silikonie nie będę tablic kleił, no chyba że będę zmuszony chcąc wyjechać na ulicę :kwasny:

W klapie tam gdzie tablica są jakieś kołki z kołnierzem czy coś takiego, jaki tam jest gwint? - metalowy czy to jest cała część plastikowa?


3.01.15

No i ramka wyladowala na klapie, baran na warsztacie jak rozwiercal srube, zlamal wiertlo, potem to juz jechal po bandzie, musial te kolki oryginalne wybic bo juz nic z nimi nie dalo sie zrobic.

Wlozone mam plastikowe o na silikonie ale jak przykrecilismy tablice to troche chamsko to wyglada i obawiam sie ze moze dzwonic ramka.

Powiedzcie co lepiej: nakleic ramke na tasmie dwustronnej i przykleic czy moze sama tablice pociagnac jakims klejem i przymocowac, no chyba ze tez tasma dwustronna i jazda bezposrednio do karoserii? Co bedzie lepsze i lepiej trzymac? - bo to co zrobili to nie jestem z tego zadowolony...

339d0e9fbdf2.jpg 8ea86fb50776.jpg


4.01.15

Zamówiona taśma klejąca dwustronna do tablic, zobaczę jak będzie trzymała ramkę, jeśli kiepsko to kleje same tablice do klapy i po problemie.

Edytowane przez RumJanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...