Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła dzienne zamiast halogenu


marek232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy miał ktoś może kontakt z taką żarówką

http://allegro.pl/zarowka-led-h7-18x5050-smd-drl-xenon-look-halogen-i4880566794.html

obecnie mam okrągłe Ledy w atrapkach ale na wiosnę trochę trzeba bbędzie pozmieniać zastanawiam się na zamocowaniem takich żarówek zamiast halogenow. Czy ktoś z was miał może kontakt z takimi żarówkami? co do powodu założenia są dwa pierwszy oszczędność prądu którego mi brakuje a drugi to założenie żarówek lepszej jakości i sskoda mi skracać ich żywotność przez jazdę w dzień .

A nie dodałem mam b5 więc halogeny w lampie żarówka h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no to w takim razie taka

http://allegro.pl/dzienne-h1-led-20-smd-7014-drl-gratis-fv-23-i4791292091.html

wiecie może czy to będzie świecić w miarę jasno i ze w dzień nie bd dużej różnicy w stosunku do z zwykłej żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak z homologacją tych żarówek w twojej lampie. Raczej lipa. Poza tym nie wiadomo jak to będzie świecić przez klosz lampy. Tak czy owak jest ryzyko utraty dowodu. Proponuję zostawić ory halogeny ( bo się zawsze mogą przydać) a dzienne zamontować w kratkę, jak robi dużo ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zakup moduł DRL który robi światła dzienne z świateł drogowych czyli długich i taki moduł i wtedy te żarówki od świateł drogowych świecą tylko na 30% MOCY i pod czas jazdy na dziennych możesz normalnie mrygać długimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zakup moduł DRL który robi światła dzienne z świateł drogowych czyli długich i taki moduł i wtedy te żarówki od świateł drogowych świecą tylko na 30% MOCY i pod czas jazdy na dziennych możesz normalnie mrygać długimi

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę tu jest temat jak zamontować

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284578-montaz-modulu-drl/

a tu jest link do tego sprzedawcy od którego brałem moduł i taki sam jest w sprzedaży

http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-proeltec-kupujesz-jakosc-i4910372067.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homologacji na te ledowe h1 nie ma ale również te 30% długich też nie jest do końca legalne więc też ryzyko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że jest ryzyko ale teraz bardzo dużo aut fabrycznie ma tak światła dzienne zrobione i powiem szczerze że od montażu takich światełek miałem już 2 kontrole policyjne i nie przyczepili się do tego chociaż sprawdzali światełka to im to nie przeszkadzało zależy na kogo się trafi


no tylko że jak halogeny przerobisz no to znowu nie masz halogenów które nie raz się przydają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wszystko jest w temacie opisane co i jak ale jak coś to pisz nie ma problemu tylko musisz wiedzieć że po podłączeniu będzie się lekko paliś lampka na zegarach od długich jesli nie chcesz tego to przy zamówieniu od tego sprzedawcy napisz mu żeby ci dorzucił do zestawu jeszcze dwie diody prostownicze ja brałem te diody ale nie montowałem bo przynajmniej wiem że moduł działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak świecą ci te długie to tylko one bez pozycyjnych z tyłu? W sumie całkiem ładnie to wygląda a co do halogenow to planuje zamocować jakieś w kratki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o te dzienne w długich to świecą tylko i wyłącznie 2 żarówki od świateł długich na 30 % swojej mocy i nic więcej ani podświetlenie licznika ani radia ani nic w okół auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...