Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odciecie ABS ESP.


hulek516

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chłopaki mam taki problem. Odpalam auto po przejechaniu ok 1 km wyskakuje mi na fisie kontrolka od hamulca ręcznego duża czerwona i na pulpicie zapalają sie kontrolki od ABS i od kontroli trakcj. Po tym zapaleniu się kontrolek nie działają abesy i konyrola trakcji. Jak zgaszę auto i odpale i odrazu wyłącze ESP to niema tego błędu ale jak naciskam pedał hamulca to czuc jak załancza się ABS. Czym te cuda mogą byś spowodowane? Co z tym zrobić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw VAG, bez tego ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw VAG, bez tego ani rusz.

najpierw trzeba go mniec kurcze. Kupiłbym coś jak było by tu na forum jakiś VCDS najlepiej 11,11 bo taki kiedys miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tego nic nie zrobisz.

uzupelnij profil bo nie wiadomo co pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma płynu. Trzeba sprawdzić i ewentualnie uzupełnić.


Oczywiście hamulcowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któryś czujnik na kole szwankuje vag Ci powie który

Edytowane przez Magicbattle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz B6, to zwykły kabel VAGcom KKL ci starczy.

Weź z Viakena i będzie OK, program jest na gryzoniu,

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w Polsce, to sprawdź tu na forum swoją okolicę i zloty. Odbywają się przeważnie w soboty i niedziele. Poproś na komunikatorze tu na forum zlotów, aby ktoś zabrał lapka z kablem i udzielił Ci pomocy. Chyba najprościej. Uzyskasz przy tym dodatkowych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie i u mnie na Vagu ładnie wyszło że błąd czujnika tył lewe koło.Teraz go tylko znaleźć,ale na razie latam :decayed: No i u mnie świeci się cały czas ABS i ESP bo czujnik padł całkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba to ogarnac bo idzie zima a kobieta bedzie do pracy smigala wiec bezpieczenstwo musi byc. Upozadkowalem juz garaz i zamierzam jutro pogrzebac.


Witam. Po długim czasie sprawdzilem i mam taki błąd IMPULS PREDKOSCI KOLA ODCHYLENIE co to moze byc? dodaje ze mam rozwalony przegub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś czujnik lub koronka jest zabrudzona i odczytuje błędy w pomiarze albo za duża szczelina miedzy koronką a czujnikeiem :) Przez rozwalony przegub raczej nie powinno wywalać takiego błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co moze podkrecac wszystkie koła i poczyscic hamulce? tzn te czujniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki ABSu są na śrubach imbusowych 6mm.

Jeśli nie byly ruszane dłuższy czas, masz pewne, że je urwiesz.

Narobisz sobie tylko kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal borykam się z tym problemem ale czekam do niedzieli. Zamiezam zmienić opony i popatrze co może byc grane


Nadal borykam się z tym problemem ale czekam do niedzieli. Zamiezam zmienić opony i popatrze co może byc grane

Koledzy mam takie błędy kto pomoże to dobrą flache przesyłam :)Muszę doprowadzić swoją Audiolkę do kultury. Na silniku mam 2 błędy
17947 Przełącznik pedału sprzegła (F36) P1539-004 niewiarygodny sygnał

17698 czujnik temp plynu chlodzacego na wyjsciu z chlodnicy (G83) P1290-002sygnał za duzy

I teraz ten problem co mam z tymi hamulcami ale jak diagnozuje teraz wyskakuje mi ze wystąpił problem z komunikacją lub sterownik nie pozwala na ich odczyt.

Teraz zestaw wskazników

00562 czujnik poziomu oleju/temo oleju (G266) przerwa /zwarcie z plusem

00562 czujnik poziomu oleju /temp oleju (G266) niezrozumiały sygnał. Myśle że to załatwi wymiana czujnika.

Chciałbym żeby ktoś mi pomógł rozwiązać te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...