Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie wnętrza


Oral

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z lampką podsufitki. Ogólnie działa ale tylko gdy włączę manualnie albo wyciągnę kluczyk ze stacyjki. Przełączniki otwartych drzwi działają bo reaguje gongiem gdy włączę światła pozycyjne i otworzę drzwi ( sygnał włączonych świateł ) P.S. Wcześniej lampka wcale nie działała z kluczyka bo ktoś dziwnie podpiął radio ale po poprawnym podłączeniu wrócił gong drzwi i uruchamianie się lampki po wyciągnięciu kluczyka . Jakieś propozycje gdzie szukać ?

Aktualnie zdiąłem wykładzinę z podłogi więc mam wszystkie kable na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź łączenie się przewodów idących z krańcówek do pompki centralnego. Musisz odkręcić plastikowy próg z tyłu od strony pasażera, przewody są niebiesko-biale, o ile pamiętam są 3 lub 4. Łączą się w całość i często na tym łączeniu zdarza im się przegnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja w swojej nie dawno nabytej a4 mam podobny problem. Jak kupiłem auto to działało sprawnie. Później zacząłem coś grzebać przy radiu (bo tylne głośniki nie są podpięte) i od tamtej pory w ogóle nie ma automatycznego zapalania lampki podsufitki (stałe podświetlenie działa). Auto jest sprowadzone z Niemiec i to tam ktoś radio podłączył pomacoszemu. Czy nie prawidłowo podłączone radio może być przyczyną braku automatycznego podświetlenia? Jeśli tak to znacie może jakąś stronę gdzie jest to opisane, bo część kabli pocięte, a podłączone tylko te nie zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...