Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest takie buczenie jakby pasek był mocno napiety? Możliwe że się ułoży po jeździe... Ja zawsze patrzę jeszcze czy da radę go w miarę okręcić o te 45 stopni... Ale to pewnie wiesz nie pierwszy raz przecież robisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag Pasek mocno napięty nie jest, po rozgrzaniu i przejechaniu kilku km wskaznik napiecia jest idealnie w szczerbinie podczas pracy silnika.

Szczerze to nigdy nie przekręcałem paska o 45 stopni... Widzialem, ze kiedys robil to znajomy w 1.6 TD ale tam pasek rozrzadu byl o polowe cienszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek raczej nie. Ja mam tez równo a nawet i na początku i czasem słyszę ten dźwięk. Mnie się wydaje, ze to pompa taki odgłos daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Norbas napisał:

Pasek raczej nie. Ja mam tez równo a nawet i na początku i czasem słyszę ten dźwięk. Mnie się wydaje, ze to pompa taki odgłos daje. 

U mnie dźwięk powoli ustaje (przejechane już 300km) aczkolwiek jeśli wiadomo na czym się skupić to idzie go wyizolować stająć np. kolo drzwi kierowcy. Niby pompa wody Hepu a więc najlepszy zamiennik ale i tak gorszy niż ori z ASO.

Zobaczymy jak to będzie wyglądało za kolejne 300-500km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak robiłem rozrząd w Polo to wkladalem cały zestaw z INA i powiem Wam, że nic takiego się nie działo... W Audi znowu zestaw ori z forum i też cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kamil-vag napisał:

Ja jak robiłem rozrząd w Polo to wkladalem cały zestaw z INA i powiem Wam, że nic takiego się nie działo... W Audi znowu zestaw ori z forum i też cisza. 

To tylko pokazuje jaki jest rozstrzal jakosciowy zamiennikow. Dla przypomnienia podam, ze dobrej jakosci czujnik polozenia walu dzialal mi przez kwartal a ori nowka siedzi juz rok i poki co jeszcze dziala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla siebie zazwyczaj wsadzam ori cały rozrząd i osprzęt a , ze auto robiłem pod sprzedaż to wziąłem ta pompę hepu... stara pompę. Jak sxiagnelem ori to było widać i czuć  roznice... ja teraz jeszcze męczyłem się z termostatem bo myślałem ze ori jest trafiony ale przy wyciaganiu starego urwałem wąsy w obudowie... kupiłem nowa obudowę i jest spora różnica :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca to piszę ale Audi idzie na sprzedaż :( Następca już zamówiony.

Jak wiecie - A2 mega doinwestowane, jak ktoś zainteresowany samochodem to proszę pisać na pw. Zaraz utworzę ofertę ze sprzedażą.

Link do oferty:

 

 

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kamil-vag napisał:

To co następne? 

Yaris Hybrid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe o proszę całkowita odskocznią od kopciucha klekota hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamil-vag napisał:

Hehe o proszę całkowita odskocznią od kopciucha klekota hehe

I skrzynia biegow bezstopniowa ;) w sam raz na daily cara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trepkowa miałaś już jakieś doświadczenie z oklejaniem? Tak myślę czy swojego nie okleić samodzielnie. Bardzo mi się marzy kolor Nardo Grey :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcinL napisał:

@trepkowa miałaś już jakieś doświadczenie z oklejaniem? Tak myślę czy swojego nie okleić samodzielnie. Bardzo mi się marzy kolor Nardo Grey :wub:

Tak, kiedyś kleiłam zawodowo przez 4 lata :thankyou2:

jeśli chcesz to zrobić samodzielnie a nie masz doświadczenia to nie polecam próbować. No chyba, że na swoim chcesz się uczyć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, trepkowa napisał:

Tak, kiedyś kleiłam zawodowo przez 4 lata :thankyou2:

jeśli chcesz to zrobić samodzielnie a nie masz doświadczenia to nie polecam próbować. No chyba, że na swoim chcesz się uczyć :whistling:

W sensie, że idzie coś uszkodzić czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykleić to jedno - trzeba wiedzieć jak się folia zachowuje, szczególnie na przetłoczeniach czy obłych elementach bo można zrobić „sznity” trudne do wyprowadzenia. 
Drugie to wykończenie - bardzo ostry nożyk segmentowy, najlepiej 45stopni i docinanie folii na krawędziach i przy uszczelkach. No bez wprawy można pociąć lakier :/ albo dociąć źle że będą prześwity lakieru spod spodu... 

no jest to procedura nie prosta  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka wodna kiedyś sobie pomyślałem, aby od Was odkupić to woziło, ale nie sadziłem, że to tak szybko nastąpi sprzedaż :grin:, a u mnie w portfelu 0 na inwestycje:smutas:. Ehh szkoda, gdyby to była wiosna bym coś naskrobał. Niech się sprzeda w dobre ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, chudineze napisał:

Kurtka wodna kiedyś sobie pomyślałem, aby od Was odkupić to woziło, ale nie sadziłem, że to tak szybko nastąpi sprzedaż :grin:, a u mnie w portfelu 0 na inwestycje:smutas:. Ehh szkoda, gdyby to była wiosna bym coś naskrobał. Niech się sprzeda w dobre ręce.

Jeszcze na początku grudnia nie myśleliśmy, że będziemy A2 sprzedawać! Niecały 1000km temu rozrząd zmienilem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 21:59, trepek napisał:

Niecały 1000km temu rozrząd zmienilem :grin:

Przyznaj się ze przez te dźwięki padła taka decyzja :decayed: 

Graty zamówienia na hybrydę ;) ta niby skrzynia cvt to taki zespół  napędowy... silnik elektryczny/rozrusznik i skrzynia biegów jako jedność ? do okresu gwarancyjnego bajka ? chociaż potem tez nie powinno być problemu o ile był odpowiednio traktowany :) 

silniczek 1.5 tam będzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...