Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie temat spalania przemilczę bo dopiero w weekend wymienie filtry + olej a jeszcze wiadomo, że rozrząd trzeba wymienić, czujnik temp, termostat i wszystko poustawiać. Narazie spalanie jest wyższe niż deklaracja producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie temat spalania przemilczę bo dopiero w weekend wymienie filtry + olej a jeszcze wiadomo, że rozrząd trzeba wymienić, czujnik temp, termostat i wszystko poustawiać. Narazie spalanie jest wyższe niż deklaracja producenta.

Hehe dobre ;-) U mnie też ;-) Ja bym stawiał na smoka Wawelskiego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie mówię, że dopóki wszystkiego nie ogarnę nie będę mocno dochodził czemu spala tyle a nie tyle ;-)

1.9 TDI na pompie miałem zrobione jak trzeba, wszystko ustawione i przeczyszczone i po wirusie spalanie przy mocnym bucie nie przekraczało 7l ON. A jak kupiłem b5 to był strasznym mułem i spalał też do 7l ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto, moim zdaniem mocno niedoceniane, ale dzięki temu można mieć zwinne auto za śmieszne pieniądze. Moja Cioteczka ma takie i robiłem jej soft do niej tylko do wersji 75KM i auto idzie jak burza. niecałe 100KM a niutona już nie pamiętam ale coś koło 265. To jest mój plan dla żony za jakiś czas:) Graty zakupu i bezawaryjności!

PS

Klima lubi swirować i termostaty padają, pilnujcie tego bo będzie palił sporo :/ No i spalanie po mieście niestety znacznie odbiega od deklaracji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie termostat szwankuje i to wiem :-)

Ale w tym miesiącu tylko wszystkie 4 filtry zmienie i olej. W przyszłym planuję rozrząd, termostat i czujnik temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czemu :D ja wiem czemu tyle pali :D bo trepkowa pierwsza rusza ze świateł :kox:

Edytowane przez trepkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzeciej fazie czerwonego :grin:

A nie na pierwszej pomarańczowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tylu fazach to ja w życiu nie byłem na ilu wy rozmawiacie i rozróżniacie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto małe w uj☺ moja Pani ma. Ale na miasto świetne. Zwinne i pancerne. Dziur się nie boi a i wózek do bagażnika wchodzi spacerówka ale wchodzi.

Dobra fura - fajnie będzie jej w s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam nie jest przypadkiem 5x100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 5x100. Ale A2 miało wersje S-Line (prawdziwe s-line, z czarną podsufitka) i wraz z nią alufelgi 17 cali (takie co mają chyba 9 ramion, wzór znany), Ogr ma je teraz w swoim awancie na zimę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 5x100. Ale A2 miało wersje S-Line (prawdziwe s-line, z czarną podsufitka) i wraz z nią alufelgi 17 cali (takie co mają chyba 9 ramion, wzór znany), Ogr ma je teraz w swoim awancie na zimę ;)

Ja ich nie mam w tym rozstawie i nie w 17 ;-) Ale wzor ten.

Naciapane z kanalu...

Edytowane przez OGr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o wzór mi chodziło ;)

Pytanie do Luftmysza (Dev'a):

- na hamulcach się znasz, nie wiesz czy zaciski + tarcze 288mm z polo (chyba GTI 9N albo starszej) pasują P&P do A2? I jaki rozmiar tarcz z tyłu jest w takim polo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tam nie zrobisz P&P ze wzgledu na zwrotnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze popatrzeć jakie zwrotnice były w Ibizach Fr z tamtych lat, bo Ibize miały z przodu tarcze 288 i nawet 312.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...