Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie lampy?


radissona

Rekomendowane odpowiedzi

teoretycznie lepiej powinny świecić bixy bo mają większą soczewke ... ale bixy lepsze są pod mody bo możesz soczewke od b8 włożyć itp itd

A jak to jest w praktyce, interesują mnie światła mijania. Wiem jedno co bym nie wsadził napewno będą świecić lepiej niż mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w praktyce na pewno też :wink: dużo zależy w jakim stanie jest odbłyśnik, jak ktoś mial w dobrym stanie odbłyśnik w xenonie a w bixenonie powypalany to na pewno xenon wtedy świecił lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można oddać do regeneracji, albo do przeróbki koledze Gwerty :) z tego co się orientuję to przeróbka na bixy : malowanie + soczewka b8 + żarniki + przetwornice to koszt 900zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem lampy bi xenon i jedna z nich nisko świeci. Po włożeniu okazało się że regulacja ta z silniczkiem razem jest schowana pod karoserią .I teraz mam pytanie a gdymym włożył tą lampę do audi a4b6 z oginalnym systemem bi xenonów bo mam taką możliwość to czy ona sama wróci i sie odpowiednio ustawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłóż lampy na stół, zjedź dwoma lampami maxymalnie w dół i nie pozostaje nic innego jak kręcić później regulacją tak by lampa szła do góry i mierzyć o równe obroty klucza :wink: albo jak masz możlwiośc wyłożyć je tak żeby były podłączone i leżały równo i wtedy kręcic regulacją tak jak ci pasuje... innej możliwości chyba nie ma... kup sobie silniczki od recznej regulacji bixow i bedziesz mogl ustawiac je z poziomu kabiny :hi:


Koledzy kupiłem lampy bi xenon i jedna z nich nisko świeci. Po włożeniu okazało się że regulacja ta z silniczkiem razem jest schowana pod karoserią .I teraz mam pytanie a gdymym włożył tą lampę do audi a4b6 z oginalnym systemem bi xenonów bo mam taką możliwość to czy ona sama wróci i sie odpowiednio ustawi.

podjeżewam ze tak tez mozna zrobic , poczytaj w odpowiednich działach było jak przeprowadzić ustawienie xenona za pomocą vaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chciałbym zmienić w swojej a4 b6 lampy na ori bixenon, obecnie mam założone ori xenon i moje pytanie jest takie czy moge wymienić same lampy bez osprzętu? Będzie wszystko pasowało do lamp bixenonowych z moich obecnych (żarniki, przetwornice)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowie ktos jakie lamy kupić? Mam zwykłe i slabo świeca. Zwykłe też chce kupić, nie chce sie bawić w regeneracje ani w xenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

odgrzeję trochę wątek. Jakie kupić zamienniki lam ORI? Pytam o konkretne marki. Coś polecacie? Mają to być zwykłe lampy. Mam w tym momencie obie lampy angielskie i muszę zrobić z tym porządek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...