Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lamp LED POLIFT sedan


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś schematy podłączenia lamp LED przedlift i polift również LED + neon? Mam u siebie obecnie przedliftowe LEDy a zmieniam tył i przód na polifta i w nowych widze całkiem inne kostki. W starych 4 piny a w nowych 5 pinów jeśli chodzi o lampy w klapie, w błotniku nie sprawdzałem ale na pewno trzeba instalacje zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak polecasz to ogarnąć? Kolega z ASO mi posciaga jakieś info i będziemy kombinować ale ciekawe czy da rade tak podłaczyć jak w ori by błędów nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie w to bawiłem. W końcu oddałem to komuś co robi takie rzeczy. Ale robiłem sam według schematu w elsie i nie śmigało. Potem mi gościu powiedział że moduł jest inny w poliftowej A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na pewno mi to podłaczy bo już podłączał w poprzedniej A3 jak zmieniałem na polifta ale to nie będzie ori i będą błedy spalonych żarówek pewnie ale póki nie ogarnę tego jak trzeba to będzie musiało byc w ten sposób podłaczone ;) jak juz ogarniemy to dam znać co się udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogarnięte tak że nie ma błędów. Tylko nie sugerujcie sie przy tym elsą jak będziesz robił. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie napisać więc piszę tu. Poszukuję kogoś z okolic Rzeszowa do wymiany zwykłych lamp w audi a4 b8 Avant na ledowe - przód. Może ktoś pomóc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś z Rzeszowa lub okolic kto oferuję wymianę zwykłych lamp na ledy. Posiada ktoś jakiś kontakt. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrclaguna (Nick z forum)

Edytowane przez ksiu85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, znajdzie sie ktoś z wielkopolskie na montaż i kodowanie tylnych lamp, neonów w sedanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeprowadzałem ze znajomym elektronikiem wymianę lamp przedlift led na neon w moim aucie.

Pojawił się jeden problem - światła przeciwmgielne z tyłu.

Po włączeniu zapalają się, ale dioda na włączniku gaśnie i sypią błędem:

01502 - Bulb for Rear Fog; Left (L46)
012 - Electrical Fault in Circuit - MIL ON
Potem wyłączyć da się je tylko poprzez wyłączenie zapłonu.
Samo podłączenie na podstawie schematów, na 95% ok bo wszystko inne działa jak należy.
Mój moduł komfortu 8K0 907 064 CP
Czy za przeciwmgielne odpowiada tylko kanał 200?
EDIT: problem rozwiązany
Kanał 200 został jak był (165), w kanale 181 zmieniłem wartość na 61695
Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zapalone w sedanie światła przeciwmgłowe w klapie mam wartości na kanałach 200- 0 i 201 - 0 a według pomocnika powinno być 200-73 i 201 -105 boje się wartości rusząć żeby nie uszkodzić sterownika komfortu a mam z literką C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje numeru wtyczki do tylnej lampy neon w błotniku

już znalazłem
2x 8K0 973 705B wtyczki lamp polift avant błotnik
2x 8R0 973 605 wtyczki lamp polift klapa sedan ,avant
2x 4H0 973 713C wtyczki lamp polift sedan błotnik
Edytowane przez witek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy piny do nowych wtyczek pod lampy led neon są inne niż do zwykłych świateł? Muszę je też wymienić czy zostają stare a dokładam tylko po jednym do lamp w klapę?

I może od razu zapytam o numery tych pinów :P

Edytowane przez TimeToDeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zmiany tyłu na piliftowy w sedanie, klapę męczy korozja zderzak pod marketem załatwiony lampy żarówkowe dlatego moment idealny na zmiankę. Zapadła też decyzja że jeszcze autem pojeżdżę  i póki co niesprzedaję:)  Wiem co do wymiany ten temat mam ogarnięty, nurtują mnie tylko tylne lampy od polifta w ledzie czy mój komfort  8K0 907 064 A  ogarnie to??? Przód Bixenon mam dołożony, nawet spryskiwacze obsługuje, pomoże ktoś?:) 

Edytowane przez slawek16-1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...