Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Tomek:) Jak tylko złapiemy kilka osób to się ustali. bądź na bieżąco w tym temacie:) A i coś rozgrzewającego też się napijemy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a w niedziele nie byłoby lepiej? Ja mam zjazd w szkole 29-30 i nie wiem o której wrócę w sobotę a w niedzielę będę pewnie koło południa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siemka Seba:) Spot oczywiście w niedzielę;p nie wiem czemu ale mi się cały czas data sobotnia wrzuca;p Co do konkurencji to sam wszystkich nie obrobisz, a poza tym to tylko pomagam znajomemu bo jak wiadomo ciężki jest ten rok...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiesz że się śmieje:) no u mnie tez szału nie ma, w zeszłym roku było dużo lepiej. Już mam ledy na tyle w pełnej opcji:D jak będę miał chwilę to zrobię jakieś foto to się pochwalę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok:) Ja powoli swoją picuję:P Jak tylko ogarnę trochę tą moją przeprowadzkę to będę stylizował swoje b5 na rs4 tak jak na poniższym filmiku:)

Na spocie w niedzielę się zobaczy co tam wykombinowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jednak w niedziele? To nic :drinks: nie bedzie.... W poniedzialek do pracy muszę rano śmigać....

spokojnie:) Radlera się łyknie;p

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Dopisuje sie do listy obecnosci w niedziele :)

Kubełki kiera i hebel robią mega robote w tym rs4

nie tylko;p zderzaki, nadkola i progi też nieźle się prezentują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok:) ja jeszcze nie mam planu więc nie wiem czy będę na 100%

Jak coś to mam dużo fotek z pradawnych spotów niejakiego AA4KP oddział skierniewice:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wezmę:) jednak będę na 100% bo jutro wolne:P

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2012 at 13:59 ----------

Halo co tu taka cisza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za moj brak obecnosci:-) widzimy sie dzisiaj o 18 nad zalewem:-) umyc tylko bryczki:-P

---------- Post dopisany 01-10-2012 at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 16:14 ----------

jak na pierwszy spot po takim czasie, to całkiem sporo osób było:) Seba szkoda że tak szybko wyjechałeś bo było palenie gum....;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za moj brak obecnosci:-) widzimy sie dzisiaj o 18 nad zalewem:-) umyc tylko bryczki:-P

---------- Post dopisany 01-10-2012 at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 16:14 ----------

jak na pierwszy spot po takim czasie, to całkiem sporo osób było:) Seba szkoda że tak szybko wyjechałeś bo było palenie gum....;p

zostało uwietrznione ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...