Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe ?


smart.bart

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcze i klocki wymienione, wziolem Textary bo ferodo nie było w żadnej hurtowni. Rozmiar tarcz 312 mm. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze i klocki wymienione, wziolem Textary bo ferodo nie było w żadnej hurtowni. Rozmiar tarcz 312 mm. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Było pisać miałbyś z dnia na dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Textary są bardzo dobre rzekłbym. Oczywiście na każdej firmie można zawiesić gdzieś psa za słuszne, lub wydumane uchybienia ale to naprawdę nielicha firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poprosze o sprawdzenie rozmiaru tarcz. Kody z wlepki to 1KP. 1LT. Dzieki

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj 320/288mm

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i gorąco proszę o pomoc

Siedzę teraz na Ukrainie i powrót do Polski planuje dopiero za jakiś miesiąc, półtora (praca - kontrakt)
Jestem laikiem, jeżeli chodzi o sprawy mechaniczne wiec pewnie i moje pytania lub też prośby będą lekko "śmieszne"

Zaczęły mi bić hamulce - ale przy hamowaniu (dość mocnym) przy większych prędkościach , tak ze 130-160 km/h, czuć wyraźne drgania na kierownicy. Przy przy mniejszych prędkościach tego efektu nie ma.
Podjechałem do tutejszych "speców" by spojrzeli "fachowym" okiem w czym może być problem. Stwierdzili, że przednie tarcze do wymiany, a tył jeszcze jest ok.

Skupię się dalej w takim razie tylko na przodzie
- pomierzyli mi średnice tarczy i powiedzieli, że 280mm
- szerokość podali 25mm - i już jak dla mnie coś nie tak - niby zużyta a namierzyli 25mm - to raz, a dwa z tego co widzę to 280mm ma szerokość fabryczną 22mm
- sam już później odczytałem z klocka hamulcowego numer. Mam Boscha , a numer to 0 986 494 050 i z tego co widziałem na stronie http://nemiga.com/pl/cat_spares/etka/audi/a4/454/615350/ jest przeznaczony do tarcz o średnicy 288mm

Bardzo Was proszę podajcie, mi jak potraficie, jakie tarcze kupić i jakie klocki (najlepiej by było: Firma i numer części - by "fachowcy" w sklepie mi czegoś nie namieszali...

Podaje numer VIN : WAUZZZ8E48A074607 (książki nie mam i co za tym idzie wlepki też- z tego co się doczytałem we wcześniejszych postach , to w książce gdzieś jest wlepka)

Edytowane przez Piotr Baran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz auto taki jak w profilu to masz tarcze 288mm 25mm grubość :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: .Chcial bym sie upewnic przed zakupem co do rozmiaru tarcz z przodu.Wlepke chyba myszy zjadly bo znalezc nie moge :).Po przeczytaniu postu zakladam ze 288mm ale prosze o weryfikacje.Z gory dziekuje za poswiecony czas.

B6,AVF ,VIN:WAUZZZ8E02A284046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wlepce masz oznaczenia kodowe hamulcow

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...