Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8


LoboV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję kogoś w łódzkim  co by wyciął w kanapie isofixa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że łatwiej jest jak się wyciągnie całą tylną kanapę. Jak się odwróci to na tej gąbce są już zaznaczone nacięcia gdzie dokładnie ta tuleja ISOFIX powinna być umieszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fotelach w wersji sport tez się da ? bez żadnego wyciągania kanapy i bez większych problemów. Jeśli komuś za mocno odstają trzeba się pozbyć większej ilości pianki. U mnie wyglada to tak ?

Nic nie wypada, zatrzaśnięte bardzo mocno, wszystko dolega idealnie ?

Co do odwagi to najstraszniejsze pierwsze cięcie aczkolwiek nie da się chyba tego spartolić wiec nóż w rękę i do roboty ??

504AC549-B94E-4E0E-B94A-3BEC99697295.jpeg

8CA5C962-CB60-4EF6-826F-B434C30ADD1D.jpeg

D77E0616-2878-4D82-BABB-22B969D4F80E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  Panowie. Pytanie mam. Czy montował ktoś iso fix do przedniego siedzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też już jestem po... Nie ma się co bać tylko OSTRY nożyk w rękę, zimne piwko na zachętę i do roboty. Bez sensu płacić komuś za taki banał skoro każdy może to wyciąć we własnym zakresie. Najtrudniej jest zacząć kroić tapicerkę i trochę się schodzi ale z każdym kolejnym otworem jest już coraz łatwiej. Ostatni zrobiłem dosłownie jakbym nic innego w życiu nie robił :) . Ja mam fotele sport więc trochę się obawiałem czy krawędzie nie będą się strzępić ale było OK, niczym ich nie zabezpieczałem. Otwór wyciąłem zdecydowanie mniejszy niż koledzy bo tuleja i tak się wciśnie. Najważniejsze to wyciąć i wyciągnąć odpowiednią ilość pianki bo w przeciwnym wypadku nie wejdzie na miejsce albo będzie wypychana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do wycinania otworów pod isofix ,w standardowej kanapie w a4 b8 sedan,może ktoś ktoś doradzić jaka powinna być  odległość pomiędzy otworami? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze jak wygląda to po macaniu. W poprzednim aucie wkładałam rękę, był zaczep i wpinało się fotelik. Jak tu nie będzie zaczepów to kupię iso i bez plastików wepnę fotelik. W żadnym aucie z nich nie korzystałam. Uśmiechnę się w ASO. W Renacie trzeba było pruć żeby w ogóle dojść do mocowań to zrobili za friko i jeszcze fotelik zamontowali ?

Edytowane przez Lauretta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Langista napisał:

Mi się wydaje, że uśmiechem nie załatwisz sobie montażu ISOFIX w ASO ;)

Dlatego mówię, że nie wiem co jest pod kanapą i muszę wybadać.

W Renowce w ASO poszło gładko z nacinaniem kanapy, plastikami i jeszcze montażem fotelika. Dobry bajer pół sukcesu ? Ja chciałam zapłacić normalnie. Jak to mówią "Żem dziad, ale honorowy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem a4 B8 z 11r bez dziur w kanapie na isofixy, podniosłem siedzisko w celu sprawdzenia czy są uchwyty i okazuje się że ich nie ma, wg wyposażenia vin też cisza o isofixie. Wiec wydaje mi się że to tak nie jest że każda a4 b8 ma uchwyty. Tak jak tu napisano w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Antek50 napisał:

Oglądałem a4 B8 z 11r bez dziur w kanapie na isofixy, podniosłem siedzisko w celu sprawdzenia czy są uchwyty i okazuje się że ich nie ma, wg wyposażenia vin też cisza o isofixie. Wiec wydaje mi się że to tak nie jest że każda a4 b8 ma uchwyty. Tak jak tu napisano w tym temacie.

No nie ma, kupujesz na Allegro i montujesz, Ja tak kupiłam, zamontował mi mechanik i mam iso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lauretta napisał:

No nie ma, kupujesz na Allegro i montujesz, Ja tak kupiłam, zamontował mi mechanik i mam iso.

Wyzej pisano że każda ma uchwyty tylko nie każda ma dziury w kanapie na uchwyty. 

@Lauretta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Antek50 napisał:

Wyzej pisano że każda ma uchwyty tylko nie każda ma dziury w kanapie na uchwyty. 

@Lauretta

Trzeba wyciąć mając uchwyt. Miałam C5 exclusive z 2006, ale 1 nie miały iso ani dziir to tak chłopaki robili i wrzucali filmiki.

Edytowane przez Lauretta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...