Skocz do zawartości
IGNOROWANY

licznik zmiana na nowy!?


Marioa418

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam pytanko odnosnie licznika w mojm staym nie dział obrotomierz i prędkościomierz posiadam taki licznik- audi 1.8 z 95 r

http://allegro.pl/licznik-zegary-audi-a4-b5-1-8-20v-adr-94-99-i5007446791.html

musze go zmienic i chcialem zmienic na troche nowszy... i pytanie jakie liczniki pasuja , czy ktos wymieniał moze na jakis z tego modelu na inny, sprawdzony !? czy taki np bedzie pasował ..?

http://allegro.pl/zegary-licznik-audi-a4-b5-1-8-1-9tdi-2-5-tdi-2-6v-i4985093028.html

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie raczej zadzwoń do sprzedawcy powinien ci pow z jakiego roczniku ten nowszy bo nie ma opisany a ten 1 bankowo pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejdzie bez grzebania w kablach. I powstanie problem z kontrolką SRS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejdzie bez grzebania w kablach. I powstanie problem z kontrolką SRS.

Do tego drugi ma immo w zegarach :( dodatkowe koszta/rzeźba.... :naughty: (patrząc oczywiście na pierwsze 3 foty...)

Edytowane przez opti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie ma nic do rzeczy, bo zostawia się puszkę i jest OK.

Ja mam u siebie wsadzony z A6 C5 poliftowego i można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojego rocznika musisz szukać licznika z kostkami niebieska i żółta, bo licznik z kostkami niebieska i zielona są od wersji owszem nowszej ale będziesz musiał kombinować ze zmianą kabli w kostkach. Druga kwestia to jak kolega wyżej pisał w tym z zieloną kostką IMMO jest w liczniku, natomiast ten z żółtą nie ma immo, ma je ona po za liczniekiem. Kolejna sprawa to musisz patrzeć czy skala prędkości jest ta sama, inaczej mówiąc czy w prędkościomierzu prędkość 130km/h jest na "godz 12", ten z zieloną kostką na "godz 12" ma prędkość 100km/h. Zegarek czasowy musi być z kreseczkami a nie z cyferkami. Ja u siebie mam identyczny licznik jak Twój ale zmieniam na licznik także przedliftem ale z FISem.(mniej roboty niż z FISem poliftowym). Tak więc zrobisz jak uważasz, w razie czego będę miał na dniach swój licznik wymontowany to można by było się dogadać.


Oczywiście tutaj wszystko można zrobić jak się ma możliwości, chęci, czas i trochę wiedzy. Bo i poliftowe liczniki z pełnymi FISami wrzucają do przedliftów, Kwestia tego jak bardzo chęsz się w to zagłębiać...

Edytowane przez denveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojego rocznika musisz szukać licznika z kostkami niebieska i żółta, bo licznik z kostkami niebieska i zielona są od wersji owszem nowszej ale będziesz musiał kombinować ze zmianą kabli w kostkach. Druga kwestia to jak kolega wyżej pisał w tym z zieloną kostką IMMO jest w liczniku, natomiast ten z żółtą nie ma immo, ma je ona po za liczniekiem. Kolejna sprawa to musisz patrzeć czy skala prędkości jest ta sama, inaczej mówiąc czy w prędkościomierzu prędkość 130km/h jest na "godz 12", ten z zieloną kostką na "godz 12" ma prędkość 100km/h. Zegarek czasowy musi być z kreseczkami a nie z cyferkami. Ja u siebie mam identyczny licznik jak Twój ale zmieniam na licznik także przedliftem ale z FISem.(mniej roboty niż z FISem poliftowym). Tak więc zrobisz jak uważasz, w razie czego będę miał na dniach swój licznik wymontowany to można by było się dogadać.

Oczywiście tutaj wszystko można zrobić jak się ma możliwości, chęci, czas i trochę wiedzy. Bo i poliftowe liczniki z pełnymi FISami wrzucają do przedliftów, Kwestia tego jak bardzo chęsz się w to zagłębiać...

No troche mi rozjasniła w głowie Twoja odp :wink: a tn twoj licznika ma ter. temp zewnetrznej bo jak juz mam zmieniac to bym zmienił ze by to było chociaz bo moj nie posiada... ile bys chcial za swoj licznik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...