Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antena, wzmacniacz i słaby odbiór (Chińska Navi Android)


AutistA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zakupiłem radyjko i wszystko super tylko nie wiem jak sie zabrać za podłączenie anteny.. Seryjnie mam cos takiego:

1c2f97a0857966734ebaf3949785bd87.jpg

Do tego urządzenia wchodzi kabel antenowy, a wychodzi czarny kabelek i końcówka radiowa..

Czarny kabelek to jest plus? Czy uziemieni? Bo u mnie jest wpięty ten kabel w koste ale z kostki już nigdzie nie idzie

Zestaw dedykowany jaki mi wysłano to :

4868e375c63638a3902c29e98e0cd1e4.jpg

I za Chiny nie wiem gdzie mam wpiąć te niebieskie koncówki..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,sambo jestem też w tym miejscu co ty.Przeczesuje internet i nic wszystko działa ekstra tylko radio tzn brak radia.W passacie  był ten sam problem ale  antena była na dachu, pociągnąłem nowy kabel a ori wyciąłem i grało.

Edytowane przez Darek Zakrzewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam pomocy. W moim audi siedzi oryginał audi chorus mam problem bo gnida słabo odbiera fale i gubi stacje normalnie tragediaaa. Nadmienię że antenę z tyłu już wyciągnąłem i wyczyściłem styki po odpięciu masy z anteny jakby gorzej zbierało czyli prąd dochodzi, w samym radiu zmieniłem sensitive na DX i dalej nic już nie wiem czy kupować nową antenę czy zmienić radio? POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat. Jakieś rozwiązanie na słaby odbiór FM po przejściu z rnse na androida?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam sygnału FM,słabiutki, kupiłem na allegro wzmacniacz zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, montował ktoś u siebie w radiu wzmacniacz sygnału FM? Posiadam radio android separator zamontowany ale bardzo słabo odbiera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...