Skocz do zawartości
IGNOROWANY

auto broker w Szczecinie


glb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy,

Planuję sprowadzić sobie B7 1.8T

W grę wchodzi skorzystanie z usług firmy brokerskiej.

W związku z tym mam pytanie do Was o opinie o firmie auto broker leśniewscy http://www.lesniewscy.eu/

W necie praktycznie nic na ich temat nie ma, a ja świata motoryzacyjnego w Zachodniopomorskiem nie znam, gdyż jestem z Łodzi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem się na temat tego miejsca, ale jako mieszkaniec Szczecina podpowiem Ci że kupując aktualne i poprzednie Audi zdecydowałem się nie sprowadzać i nie kupować sprowadzanego - mimo, że wcześniejsze mimo że sprowadzone i raczej z wałem na liczniku co najmniej to sprawowały się dobrze.

- A3 przywiozłem z Łodzi, macie tam bardzo prężnie działającego dealera i sporo samochodów od pierwszego właściciela można u Was kupić na miejscu

- A4 przywiozłem z Katowic od 2-go właściciela, kupione pierwotnie w salonie w Poznaniu

Oba w nieco wyższej cenie niż sprowadzonego, ale za to z pewną i łatwą do sprawdzenia historią.

Zdaję sobie sprawę, że z dużym prawdopodobieństwem szukałem samochodu w innym pułapie cenowym jednak kiedy przyjdzie na zmianę A4 mogę Ciebie zapewnić, że znów będę szukał auta z polską historią - i zacznę od Łodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź i poradę. :thumbup1:

Przyznam, że nie pomyślałem o tym, by zapytać bezpośrednio dealera. Podjadę do nich w poniedziałek i porozmawiam.

Założony przeze mnie budżet to 40 tysięcy z opcją drobnej modyfikacji, jeśli zajdzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Leśniewski- korzystałem z jego usług

- tanio nie jest na pewno

- bajera i chwyty marketingowe na wysokim poziomie- handlowcy 1 klasa

- 3 stopniowa weryfikacja, to trochę mydlenie oczu, generalnie lepiej sam sprawdz po numerze VIN

- zasięg po niemieckich terenach mają ok, na pewno coś znajdą dla Ciebie ale poprzeczkę stawiaj wysoko w końcu za coś płacisz

- gwarancja to totalna lipa, będą Cię zbywać i bajki opowiadać byle sprawę od siebie oddalić więc na to nie licz

- są mili i uprzejmi dopóki nie dostaną pieniędzy, pózniej już kto inny jest priorytetowym klientem

- musisz ich cisnąć i nie dać sobie bajek opowiadać

- czy warto? z auta jestem na razie zadowolony, jakie chciałem takie sprowadzili,ale nie wszystko było takie jak być powinno, pewne oszustwa były - ale to handel ''więc zawsze obiecują Ci więcej, niż inni mogą Ci dać"

- generalnie nie możesz dać sobie oczu mydlić, wszystko sprawdzać i ze wszystkiego rozliczać

- jak masz dużo wolengo czasu to napewno zrobisz to samemu i znacznie taniej, ale nie tak szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie opinie.

Zdecydowałem się jednak szukać samemu. Trochę czasu faktycznie to zajęło, ale wczoraj przyprowadziłem B7 taką, jaką chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich forumowiczów.


Pojawiliśmy się w Waszym temacie i czujemy się trochę "wywołani do tablicy".


Jeżeli chodzi o porównanie sprzedaży w Niemczech i Polsce radykalnie różna jest podaż aut używanych. Jako przykład niech posłuży link:



Statystyka marcowej sprzedaży Audi w Niemczech to: 24 701


W analogicznym okresie w Polsce zarejestrowanych zostało: 1 393


Ocenę i interpretacje tej statystyki pozostawiamy oczywiście Wam. Jest to przykład reprezentatywny - w sieci można odnaleźć bardziej szczegółowe

zestawienia które niestety w proporcjach potwierdzają powyższe.



Jeżeli chodzi o naszą firmę auta które są za naszym pośrednictwem sprowadzane potwierdzamy w serwisach

-dzwonimy do "wpisów" które są w książce celem sprawdzenia. Podczas oględzin

na miejscu wykonujemy oczywiście jazdę próbną pomiary lakieru itd. Jeżeli chodzi

o koszt to bardzo często nasza prowizja równoważy się wobec tego co w Państwa

imieniu uda się wytargować ze sprzedawcą. Posiadamy status firmy w Niemczech

doświadczenie handlowe oraz osoby które władają językiem niemieckim w takim samym stopniu jak polskim

co znacznie ułatwia negocjacje. Prawdą jest iż auta są w nieco wyższych cenach

niż na rynku lokalnym - musimy jednak brać pod uwagę iż z jakiegoś powodu

cała Europa jeździ po auta do naszych zachodnich sąsiadów nie zaś zaopatruje się u nas. Ten temat zostawiamy pod rozwagę - można się tu spierać i bardzo szeroko rozwodzić.


Jeżeli chodzi o kwestie gwarancyjne to zdarzają się one sporadycznie -

zawsze staramy się sprowadzić auto w taki sposób aby nie sprawiało

problemów niemniej jednak jeśli takowe się pojawią niejednokrotnie

zdarzyło nam się pomagać nawet w większym stopniu niż przewiduje to

nasza gwarancja.


Jeżeli forumowicz o nicku Stasiek ma w sprawie usługi uwagi oczywiście

prosimy o kontakt. Chętnie odniesiemy się do konkretnej sytuacji - gwarancje

są w naszej firmie rozpatrywane indywidualne.


Jeżeli macie Państwo pytania co do istoty naszej usługi bądź wątpliwości

prosimy o wiadomość.


Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...