Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Kraków] Warsztat samoobsługowy FIX-CAR


daniel.z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może nie mechanik, nie magik ... ale sam warsztat.

jest to warsztat samoobsługowy, naprawę, wymianę ... wszystko co potrafisz robisz sobie sam ;-) - bierzesz kolegę, znajomego i działasz.

osobiście robiłem sobie przeguby, wymianę płynu chłodniczego i zamierzam robić tarcze i klocki

+ bardzo dobre wyposażenie

+ moim zdaniem wszystko jest ... narzędzia, toaleta, podnośniki, klucze, pneumaty, czyste jak i brudne szmatki.

+ możliwość pomocy ze strony pana mechanika - jeżeli jest - zawsze pomoże :)

+ możliwość pomocy kogoś kto przyjedzie w tym samym czasie co Ty ;-) ... nie umiałem ściągnąć wahacza, pan ze stanowiska obok po zapytaniu pomógł.

+ bardzo dobre ceny

+ dodatkowe śrubki, w razie ułamania

+ szlifierki, papiery ścierne, wkrętarki - skrzywiłem gwint na śrubie, podciąłem kątówką o 1mm i już się dało zakręcić

+ jest ciepło - nie to co w garażu pod blokiem czy na zewnątrz :D

- wjazd - trochę wąsko, ale każdy kto ma lusterka i umie z nich korzystać poradzi sobie.

- komputer - niby działa, ale nie działa - bardzo wolny - żeby na szybko coś sprawdzić, lepiej iść umyć ręce i skorzystać ze swojego laptopa (jak go weźmiesz) i internetu (jeżeli masz pakiet)

- internet - lub jego brak. jest jakiś router, ale ze względu na w/w komputer nie da się go używać

- jeżeli opierniczasz się ... robisz coś długo ... nie wiesz jak coś zrobić - lepiej odpuść. może i zrobisz ale zapłacisz 2x tyle za spędzony czas niż byś zapłacił mechanikowi.

aha, bardzo blisko - bo jakieś 100m dalej jest:

INTER-CARS - jak braknie części to można szybko podskoczyć.

MOTOSTACJA - tanie części, dobrze zaopatrzona hurtownia, również bardzo blisko

centrum M1 - można tam wysłać swoje #rozowypasek by poszła na zakupy, ciuchy, itd.

FiX-CAR

ul. Centralna 57

Kraków

https://www.facebook.com/warsztatsamoobslugowyfixcar?fref=ts

Edytowane przez daniel.z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...