Skocz do zawartości
IGNOROWANY

manual Do Blaupumnkta rd Munchen 104??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Dalej mam problem z tym radiem bo wyświetla tylo 4 poziome linie-kreski (----) i nic. Nie bardzo wiem jak sie mam do niego dobrac tzn, wyjąć je i sprawdzić czy coś sie nie odłączyło. W z wiązku z powyrzszym mam pytanie czy ktoś może dysponuje instukcja do tego radia lun wie jak je wymontować bez demolowania całego wnętrza :-) ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to Blaupunkt siedzi na doczych zatrzaskach,weż cielkiego pręta lub dwa i po bokach radia powinny być po dwie dziurki,powkładaj pręciki z jednej srtony ,radyjko powinno odpuścić i powinno delikatnie wyjść do przodu,z drugiej strony to samo i radyjko na wierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dopasuj 4 gwoździe i włóż dość głęboko (ze 3-4 cm) w otwory po bokach i wyjmij radio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey, dzieki. Radio udało się wyjąć dwoma gwożdziami mimo czretech otworów :-)

Odłączyłem na godzinke wszystkie kabelki i zaraz sprawdze czy to coś pomogło.

Czy moga być jeszce jakieś przyczyny , ze radio milczy oprócz tego, ze się zepsuło. chodzi mi o to czy w aucie mogło coś paść co ma wpływ na działanie audio.

pozdrawiam

[ Dodano: 2006-05-04, 18:30 ]

Odłączenie radia na godzine nic nie dało. Bezpiecznik to to tez raczej nie jest bo radio sie "zapala" i po kazuje te cztery kreski. Nie mam juz pomysłów. Jesli ktoś z Was ma jeszce pomysł co może być przczyną tej awarii to prosze o pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może poprostu radyjko padło, jest jeszcze ewentualnoć ze może jak sie coś zablokowało to trzeba oprócz karty jakis kodzik wbić, trzeba sie popytać w punktach gdzie radyjka naprawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...