Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] Ori Felgi RS6 7,5j ET20


szymon_2304

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Korzystałem z "szukajki", wójka google (jedynie niemieckie forum, ale nie mam pewności w 100%).Szukałem tutaj na forum ale nic nie znalazłem.

Sprawa ma się następująco, czy Felga od RS6 w rozmiarze 18" x 7,5j x ET20 nie będzie wystawać?

Felga jest węższa od 8 cali więc pytanie brzmi czy mogę pozwolić na ET20?

Widziełm zdjęcia A4 B7 na niemieckich ogłoszeniach, i widziałem kilka modeli z felgami RS6 (np zdjęcie niżej - gość w ogłoszeniu pisze że et 20 - ale to chyba jakiś fake - no i niemiec, więc ciężko się będzie dogadać.)

20.jpg

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 7,5j i et43 mam dystans 20mm/strona i z tyłu jest na równo z nadkolem. Przód na pewno będzie wystawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam eibach -30mm i felgi rs6c5 18/8j/et20 na oponach 225/40/r18 czy bedzie tarlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Korzystałem z "szukajki", wójka google (jedynie niemieckie forum, ale nie mam pewności w 100%).Szukałem tutaj na forum ale nic nie znalazłem.

Sprawa ma się następująco, czy Felga od RS6 w rozmiarze 18" x 7,5j x ET20 nie będzie wystawać?

Felga jest węższa od 8 cali więc pytanie brzmi czy mogę pozwolić na ET20?

Widziełm zdjęcia A4 B7 na niemieckich ogłoszeniach, i widziałem kilka modeli z felgami RS6 (np zdjęcie niżej - gość w ogłoszeniu pisze że et 20 - ale to chyba jakiś fake - no i niemiec, więc ciężko się będzie dogadać.)

20.jpg

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Szymon

Witaj,

w B7 przy feldze 7,5 cala szer. nie schodziłbym niżej niż ET33 front i ET28 tył,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam eibach -30mm i felgi rs6c5 18/8j/et20 na oponach 225/40/r18 czy bedzie tarlo?

Będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...