Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Familia - Iława 18.04.2015.


truszek

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki musimy sie zgadac i ustawic sie gdzies po trasie ...... i wpasc tam ekipa i narobic zamieszania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba gdzieś w okolicach Iławy się spotkać żeby wszystkim pasowało i ustawić się w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Mialem problemy na forum i nie moglem pisac. Bilet juz zamowiony teraz tylko przez 30dni trzeba wplacic :D

Audi dostalo nowe kolor felg i nowe nizsze :naughty: oponki wiec do ilawy sie sam nie wybiore na bank . Panowie z NSZ jaka droga jedziecie ,bo jak ja swojego do gleby przypierdole to bedzie trzeba moze miejscami lina pomoc :banan: . Wiec trzeba sie umowic i ustawic :hi:

di-716NYS77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponę od kolarzówki naciągnełeś :kox:

jaCCo mozna tak powiedziec :banan::banan::banan: ale bedzie mozna nawet przy takiej oponie opuscic bude :hi:

a u ciebie jak tam dokladki i te wszystkie graty co mialem kupic po spotkaniu na shelu :naughty:

Tomek , jaka droga lecisz do ilawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanawialem i nie wiem do konca albo olsztyn ostruda ilawa lub olsztynek ostruda ilawa lub moze jeszcz inaczej i przez dzialdowo polece zajezdzajac po krzyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie najgorzej bedziecie mieli do Nidzicy .... od nidzicy do dzialdowa lux droga od działdowa do lidzbarka nowa droga od lidzbarka do lubawy super nawieszczhnia i dalej to juz poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ale artur jak dojechales na shella na spota to chyba dasz rade do nidzicy dojechac co z tym kolem czy nie specjalnie bo naprawde dalej bedzie malina to polecieli bysmy przez dzialdowo a potem juz cala ekipa do ilawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tu myslalem ,zeby jechac na przezdziek ,nidzica i ilawa, ale sam sie chyba nie wzbiore i bede musial do was do sycyztna pryzjechac i potem razem , tylko ze ja bede 5 kula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy rade najwyzej sie ustawimy z 30 min wczesniej

Wysłane z mojego LT18i

I to Jest GREAT pomysl :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...