Muzyka przez Bluetooth MMI 2G ?

nedwed

Mam pytanie, czy jest mozliwosc w jakis sposób aktywacji mozliwosci sluchania muzyki w samochodzie z telefonu przez bluetooth ? Bo normalne polaczenie jako telefon mam ale jak puszczam muzyke to w samochodzie nic nie gra.

ja mam mmi 2g

Juz nie pamietam czy to tez pojdzie ale musisz miec AMI ( audi music interfejs) miesci sie on w schowku

a czy jest taka mozliwosc z radiem symphony? Dodam ze mam wejscie AMI i jak podlacze kabelek do telefonu to sprawdza go i otrzymuje komunikat ze nie ma zadnych plikow do odtworzenia.

A chcialem sluchac sobie radia internetowego ;)

Siema no a wiec mam mmi2g ami w schowku i jak uaktywnić bluetooth aby odtwarzał muzyke z telefonu ??

Czy do Concerta3/Symphony /CAN można podpiąć AMI ( audi music interfejs) np 8T0035785A

i kodownie w 56 Radio; Byte 11 bit 3; Multi Device Interface (MDI) settings active

Będzie działać?

AMI.jpg

AMI pasuje :) dodatkowo kodujesz w GATEWAY 19 INSTALATION LIST odznaczasz MEDIA 1 chyba

• Pomoc techniczna 1

A więc jak jest z tym bluetoothem idzie go uaktywnić majac ami w schowku czy nie ?? oczywiscie bez dołączania jakichkolwiek modułów ... ??

Podłączam się do pytania.

Mam MMI 3G High z AMI portem w schowku. Uruchomiłem zielone menu i jest tam kilka ciekawych opcji, jak np włączenie AMI BT. Czy to jednak ozna, że muszę mieć dodatkowe urządzenie podłączone do portu AMI by streamować muzykę, czy też wystarczy coś odpowiednio zakodowac VCDSem albo ustawić w zielonym menu? Włączenie AUX powoduje pojawienie się AUX in w źródłach, a czy jest szansa by włączyć A2DP ?

Chodziło mi o coś co pozwoli sterować muzyką z iphona po przez menu mmi. Widziałem ze taka możliwość daje np tune2air WMA3000. Ale mam dziwne wrażenie że wcale to nie jest potrzebne i wystarczyłoby odpowiednie przekodowanie MMI. Czy nie?

Siema,

Podpinam sie do tematu, MMI 2G High, brak aux, Interface AMI w schowku,

Czy jedyna mozliwoscia streamingu muzyki z telefonu przez bluetooth we wszystkich wersjach MMI 2G jest przez adapter?

s-l500.jpg

Podobno, we wszystkich wesjach MMI 2G, w ktorych jest zamontowany jest interface AMI (Audi Music Interface), brakuje zasilania pradu, dlatego na obrazku z adapterem widac kabel USB, aby doprowadzic zasilanie. Chociaz wtedy chyba lepiej wyciagnac cale pudelko z interfacem i gdzies sie podpiac kablem w schowku albo wyjscie usb na tylniej scianie.

@wrclaguna Jest Ci cos o tym wiadomo?

Jak ktoś wynalazl lepsze sposoby to poprosze, bo to jedyne rozwiazanie jakie widze.

Pozdro,

jak się zachowa wbudowany moduł bluetooth w MMI, gdzie obecnie telefon łączy się automatycznie (połączenia telefoniczne pokazują nazwę kontaktu) gdy podłączę AMI z bluetooth?

Telefon będzie się łączy z 2 urządzeniami?

Co w sytuacji gdy będę sobie słuchał radia FM lub muzyki z AMI przez bluetooth gdy ktoś zadzwoni?

Wszystko bedzie git.

Do ami laczy sie tylko a2dp, glosnomowiacy zostaje w radiu. Wszystko ładnie przerywa gdy przychodzi polaczemie i pokazuje kontakt.

Problem bedzie z przelaczaniem utworow na nastepny, ale idzie to troche zniwelowac.

To nie jest MMI. To jest radio concert.

Można zamontować oryginalne AMI do schowka.