Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie zalożą dobrze gaz w świętokrzyskim? PILNE


MikolajNF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zalozyc gaz do 1.8t BFB 163km. Zakladalem kilka instalicji (nie sekwencja bo starsze Audiczki) u goscia w Bilczy obok Kielc i nie narzekalem. Zaproponowal mi wtryski Hana albo Barracudy,miedz 8mm, butla w miejsce zapasu. Co najwazniejsze nie pamietam jaki reduktor i komp, chociaz on zapewnia mnie ze zaklada na takich gratach instalacje do tych silnikow i nie ma z nimi problemu. Koszt to 2400zl. Szkoda ze nie pamietam najwazniejszych komponentow. Zna ktos dobrych fachowcow w okolicy Buska Zdroju, ewentualnie w Kielcach?? Prosze o podpowiedzi rzeczowe i konkretne bez gdybania :wink: Na forum jest sporo wypowiedzi co zalozyc i juz mam to za soba. Teraz pozostaje kwestia montarzu. Kogo polecacie??. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem ok 9 lat temu sekwencje do e36 2.8 i do tej pory zero problemów a zakładałem w Nietulisku Dużym miedzy Ostrowcem a Starachowicami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ben-Car" w Radlinie zakładałem tam LPG do firmówek i jestem bardzo zadowolony, niebawem będzie tam też zakładany LPG do mojej audioli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście polecam http://autogaz-busko.pl/ w miejscowości młyny na trasie busko-kielce. warto zadzwonić, podpytać. Ogólnie panowie mają naprawdę bardzo dobre opinie jak i jakoś usług super. Trochę kontaktów z nimi miałem ze względu na wadliwa stara instalację która kupiłem z autem, co w późniejszym etapie skończyło się wymianą całego komputera(gdzie i tak w razie gdyby były dalej problemy z instalacją zapewniali zwrot pieniędzy i założenie starego komputera) Więc złego słowa powiedzieć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Czytalem opinie o Gaz-Parts i praktycznie wszyscy chwala. A pasuje mi to miejsce bo blisko i co wazne maja rekomendacje staga i na stagu sie opieraja przy montazu. Doczytalem na forum co zalozyc, wiem juz gdzie wiec temat uwazam za zamkniety. Dziekuje za wypowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...