Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX


krzysiekvtec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy IC z 2.5tdi podejdzie P&P pod oryginalne orurowanie z prawego IC bex? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 29.03.2020 o 03:17, orionek65 napisał:

Czy IC z 2.5tdi podejdzie P&P pod oryginalne orurowanie z prawego IC bex? 

nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam założone konto A nie widzę zdjęć, nawet nie mogę w nie wejść.  Pomoże ktoś bo na dniach chce to ogarnąć A nie wiem jak :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj wykonać "bezwarunkowe" odświeżenie "cache" przeglądarki

CTRL+F5

Żadnej magii tu nie ma i masz widzieć grafiki

- możliwe też, że masz jakieś rozszerzenie w przeglądarce które limituje wyświetlanie grafik, jeżeli widzisz reprezentację grafik - to winne też mogą być ustawienia zaawansowane samego browsera   

 

Edytowane przez Wylye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów, a ja mam takie pytanie co do tematu, posiadam bex z jednym ic i chciałbym dołożyć drugi, ale czy możliwy i realny jest mod żeby dołożyć centralny IC i tylko przenieść węże z rury pod chłodnicami na nowy centralny IC, z zostawieniem też lewego ic? taka zagadka pozdrawiam?‍♂️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małymi krokami do jakichś 250kucy chce zdążać ? mam kolego bexa z jednym ic po stronie kierowcy, gdyby każdy bex miał dwa ic to nie byłoby 15 stron tego tematu? widziałem etke i cały schemat na 2icki, też się zastanawiam czemu montowali jeden zazwyczaj lewy i każdy szuka dokłada prawy, od czego zależało czy dają prawy lewy czy oba?‍♂️??‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Waluś369 napisał:

mam kolego bexa z jednym ic po stronie kierowcy,

Fabrycznie bexy wychodziły z dwoma ic. Ktoś zmienił słupek albo masz samą głowicę z bexa, ot cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, przem8 napisał:

Fabrycznie bexy wychodziły z dwoma ic. Ktoś zmienił słupek albo masz samą głowicę z bexa, ot cała filozofia.

To będę musiał dobrze się rozejrzeć pod maską ? ale w kwiatch, na słupku na wlepkach jest bex?‍♂️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Waluś369 napisał:

To będę musiał dobrze się rozejrzeć pod maską ? ale w kwiatch, na słupku na wlepkach jest bex?‍♂️?

Bex się wyróznia tym, że ma 2xsmic, wtryski czarne 320cc i turbo k03s, dzięki czemu seryjnie mu dali 190KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przem8 napisał:

Bex się wyróznia tym, że ma 2xsmic, wtryski czarne 320cc i turbo k03s, dzięki czemu seryjnie mu dali 190KM.

Dzięki za info koledzy ? za widoku muszę zrobić dokładne przeswietlenie pod maską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Waluś369 napisał:

Dzięki za info koledzy ? za widoku muszę zrobić dokładne przeswietlenie pod maską ?

Panowie jak mówiliście jest 2ic? auto mam jakiś czas myslalem ze je już trochę poznałem a tu taka sytuacja ?? człowiek uczy się całe życie ? miłego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niemożliwy ?. Ale jak planujesz 250 to masz łatwiej. Hybryda, wtryski i gotowe. Chyba że ostro jeździsz to jeszcze fmic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grubcio1980 napisał:

Jesteś niemożliwy ?. Ale jak planujesz 250 to masz łatwiej. Hybryda, wtryski i gotowe. Chyba że ostro jeździsz to jeszcze fmic ?

Jak to "nowy" może się zakręcić ?? myślisz że wystarczy a ori kat da radę czy też dp? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grubcio1980 napisał:

Tylko drugi smic z b5

Czyli w przypadku bex to jak już robić na stage 1 to DP, WTRYSKI NP 525CC BOSCH I HYBRYDA, PLUS SOFT U TUNERA dobrze kombinuje to wystarczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak motorownia zdrowa to tak?. Wtryski nawet za duże, chyba że rozwojowo, ale wtedy to fmic. Jak. Normalna jazda to dsmic starczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, grubcio1980 napisał:

Jak motorownia zdrowa to tak?. Wtryski nawet za duże, chyba że rozwojowo, ale wtedy to fmic. Jak. Normalna jazda to dsmic starczy 

Silnik wydaje się ok zrywny bez dziwnych dźwięków ale kiedyś pojadę na hamownie mam 3km od siebie zobaczę co pokaże ? mówisz 525 za duże to jakie mniejsze by wystarczyły zawsze to by było taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...