Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX


krzysiekvtec

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny temacik gdy tylko doprowadze niunie do porządku biorę się za ic :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym trójnikiem co dv siedział? Jak to poskładać? 14c143352889404fe622198207f27e0f.jpg ciołeś rurke?

Ori rurka z bexa omija ten trojnik co idzie do bloku silnika . Nie wiem jak to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie pierwszy sprostować to co napisałeś, ten trójnik czy też ta rurka, nie idzie do bloku tylko do zbiornika na ciśnienie którego w ogóle nie potrzeba więc i trójnika też. Fakt, trzeba kawałek rurki dosztukować ale chodzi o odcinek od ic do dv, wystarczy 7 cm, wtedy rura ori, ta która wychodzi z tipa wchodzi do dv a dv do ic kawałkiem rurki tej sztukowanej 7 cm

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe zrobiłem małą żeźbę i dv jest w tym miejscu co był i trójnik został :) . Do czego w takim razie ten zbiornik ciśnienia? :)

http://vaglog.pl/log_207175.html przy 0 stopni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam zielonego :decayed: a tak poza tym to fajne logi, jak możesz to daj jeszcze na pw 002, 020, 032. Mi jesienią przy temperaturze też blisko zera na jednym ic dawało pod 40 stopni. Co tam masz pod machą, wtryski większe czy seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski i turbo bex. Turbo dopiero wsadziłem bo było zwykłe k03 wiec jeszcze bez korekt programu logi ;).

. Logi mam tylko jeszcze 033 i 002 :)

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisać tylko konkretne posty i na temat logi plany i mody w temacie swoich aut :-)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

log 118 tylko bym dopuścił :) z dopiskiem jaka temp na zawnatrz :)

Dobra panowie mam loga z fmic z k03S na 10 stopni i mój na K03S na 10 stopni . Nie wiem dokładnie jeszcze jaki fmic ale się dowiem . Mój log jest robiony po butowaniu więc temp poczatkowa trochę wyższa ;). Log z fmic http://vaglog.pl/log_207636.html

Log dsmic http://vaglog.pl/log_207660.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby dsmic lepiej sobie radził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiem się co to za fmic i na jakich rurach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie skoczyla temperatura na tym fmic dsmic przez cale doladowanie trzyma Temperature w normie a tam juz skoczyla ponad 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550×140×65 ten fmic 57 rurki . Może przy 180 było by lepiej ale słyszałem że głównym problemem jest grubość rurek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie o ten zbiornik dodatkowego ciśnienia. Czy może on powodować po dołożeniu drugiego coolera małe korekty na plus długoterminowe? W logach dynamicznych tych korekt na plus nie ma . Może on zastępować obietość drugiego coolera? I na koniec pytanie :) czy trzeba ten zbiornik zaślepić jak się pozbędę trójnika? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia za co odpowiada ten zbiornik ale to już mówiłem, za to wiem, że nie ma go w etce co tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że w piz... z nim

107110712_wnsrsnw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dawał ktoś drugi IC z śląskiego kto by mógł pomóc :) A tak wogule to ciężko znalesc pełny zestaw ;/ moze ktos cos? a moze z S3 8L albo seata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprędzej gdzieś na szrocie pewnie komplet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie tez wydaje :( a z 2.0 TDI podejdzie czy najlepiej z BEX-A bo wtedy będzie P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z b5 2,5tdi lewy ma wyjscia w tych miejscach co z bexa.

Dokupić i dopasować węże i bedzie ok.

IC kupiłem za 20zł.

Jak zamontuję dam fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z wydajnoscia . Może się okazać że to dobry patent :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...