Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Sztywne koło zamachowe czy dwumasowe?


ssqo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnośnie sztywnego koła zamachowego, które staje się podobno coraz bardziej popularne jako zamiennik dwumasowego. Zastanawiam się nad jego kupnem i chciałabym poznać opinie na jego temat. Może ktoś wie coś bliżej o tym kole, tzn. jak się sprawdza w użytkowaniu itp. Sprzedawca twierdzi,że jest bardziej wytrzymałe niż dwumas, ale chciałabym poznać opinię osób postronnych. Może ktoś ma doświadczenie z tego typu kołem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwumas rewelacyjnie tłumi drgania i dlatego tdik tak ładnie pracuje na wolnych obrotach pytanie czy tamte sztywne koło będzie tak dobrze sobie radzić czy silnik na wolnych obrotach będzie chciał z ramy wyskoczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik na wolnych obrotach będzie chciał z ramy wyskoczyć :polew:

A 1z fabrycznie bez dwumasa wyskakuje,moze o czyms nie wiem?

Możesz montować jednomas,przynajmniej spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ma to ktos w benzyniaku moze zamontowane??

Słyszałem że może. Ponoć firma Valeo puściła taki zamiennik. Nawet, sam zastanawiałem sie czy czasem nie zamontować tego do passat 1.8T, Ale jakoś się nie skusiłem, wolałem dwumase.. Bałem się o skrzynie..

A tak na marginesie, widze że masz silnik AWT. W 97r. raczej nie był montowany, jakaś zmiana?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze to takie awaryjne badziewie ten DM.A w 95% maja klopoty auta z silnikami diesla niestety.....moment robi swoje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sorki mialem blad w opisie mam AEB :embarrassed:

[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 20:29_________________________________________________a jezeli zmieniac to co myslicie o lzejszym kole zamachowym w 1.8t,czy sa jakies firmy ktore to robia i czy da to jakies efekty,u mnie sprzeglo sie pomalu konczy i moze bym cos takiego zalozyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...