Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyciągnąć radio audi concert II


pogo92

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba metalowe kluczyki i z metalowymi muszę sie gimnastykowac. trzeba dobrze trafić

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie załatwiłem sobie metalowe kluczyki. Ale nadal mam problem. Z prawej strony kluczyk działa.  Po włożeniu czuć opór tak jak bym wciska sprężyne i radio ładnie się wysówa. Z lewej strony kluczyk jest luźny,radio nawet nie drgnie. No może wysówa się ale tylko na 0.5 cm i dalej nic. Próbowałem podważyć panel wkretakiem jednocześnie wypychajac ręką od srodka ale nic z tego. Radio podczas podwazania wkretakiem straciło podświetlanie lub całkiem nie dało się go włączyć. Czy panel radia jest zdejmowany? I jeszcze jedno pytanie. Czy wizytownik da rade wyciągnąć bez wyjecia radia? Może wtedy miał bym lepszy dostęp? 

Edytowane przez KubaS1888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjąłem wizytownik, panel klimatyzacji a radia się nie udało.
Da się wyjąć wizytownik, ale radio musi być chociaż trochę wysyniete, inaczej tak jak w moim przypadku polamiesz jakieś plastiki przy wizytowniku.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Banan napisał:
16 minut temu, tomek0710 napisał:

Da się wyjąć wizytownik, ale radio musi być chociaż trochę wysyniete

Jutro spróbuję powalczyć z wizytownikiem. Udało się wysunąć lewa stronę radia na ok.1cm. Jutro będę walczył dalej.

 

20 minut temu, Banan napisał:

Ściągnij panel przedni i spróbuj się dostać do tej blaszki..

Rozumiem ze normalnie panel oddzielam od reszty odkrecajac cztery srubki tak jak na zdjęciu. Oddzielając bez odkręcania śrubek nie uszkodzenia radia? 

58d116904edf2c5e096f52aa047f0f53.jpg

Edytowane przez KubaS1888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KubaS1888 napisał:

Oddzielając bez odkręcania śrubek nie uszkodzenia radia? 

 

3 godziny temu, nitroo napisał:

Tak

Uszkodze czy nie uszkodze? Sorry ze tak męczę ale nie chciał bym sobie narobić kosztów dlatego wolę być pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Dwa dni dłubania i sukces. Tak wygląda zabezpieczenie które odrazu wywaliłem. Radio trochę ucierpiało, ostatecznie jednak działa:) Jutro jeszcze czeka mnie walka z tapicerka drzwi, mam nadzieje ze będzie łatwiej :decayed:. Dzięki za pomoc koledzy.

20171006_174515.jpg

20171006_174710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciagnalem najpierw climatronic żeby nic wypchnac radio od tylu poniewaz lewa strona nie chciala sie wysunac , zamiast wyjamkow uzylem dwoch szerokich trytytek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...