Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki przód


milek91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forum, z dnia na dzień przestały grać głośniki z przodu, nic nie majstrowane, radio orginał.. gdzie najszybciej szukać przyczyny, jak sprawdzać miernikiem? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od podłączenia jakiegoś innego głośnika do kabli w przednich drzwiach, jeśli też nie zadziałają, to sprawdził bym czy jest przejście na kablu (z jednego końca na drugi) i w jakim stanie jest izolacja bo być może zrobiła się przez nią zwarka i się coś spaliło. A jeśli głosniki ok i kable to pewnie przednie kanały audio w radiu się uszkodziły, skoro tył gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda w sam raz na majsterkowanie, lece sciagnac boczek i zobaczymy co zdziałam:)

....


podłączałem inny głośnik bezposrednio do radia, z wyjscia na tył grał normalnie tak jak gra w aucie a na przod tylko trzaski.. wnioskuje ze cos z radiem? jakies podpowiedzi, czy najszybciej i najprosciej zakupic uzywke na allegro??

Edytowane przez milek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to wina radia i wydaje mi się, że takich rzeczy się nie naprawi, ale mogę się mylić. Ja bym zaczął od poszukiwania nowego radia do samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam odtwarzacz z funkcją bluetooth, duże ułatwienie i nie narażasz sie na mandaty podczas rozmowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie do tematu.

U mnie podobnie przestał grać przod obie strony , ciekawostka byla taka ze kiedy przerywal mi głośnik (przod pasazer) wystarczylo odciagnac do środka (jakbym zamykal drzwi) boczek drzwi , wtedy jakos zaskakiwal i gralo normalnie caly przod. Teraz niestety gra mi tylko tyl. Czyzby jakas wilgoć doszla po tych ulewach? Niewiem od czego zacząć . pozdrawiam Diego.

Edytowane przez diegork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...