Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995


audia41.6

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalne Lampy (zespolone) do A4 za 1500 zl (valeo)?

Normalnie mamy zarowke h4. Po zmianie reflektora jest d2s + h7 drogowe. Jesli masz wlaczone mijania (xenon) i wrzucasz dlugie to automatycznie xenon sie wylaczy. Dlatego jest potrzebna modyfikacja :P

ale jak chwilowo wlaczy sie dlugie to xenony nie gasna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoles tak jak mowisz, nie gasnie :lol:

[ Dodano: 2006-08-09, 09:35 ]

Zdeniu, jak montowalem swoje, to takie ceny byly od 1800 do 2000 zl zalezy u kogo, byly za 1600 ale uzywki czesto z klejonymi uchwytami itd. takze wolalem doplacici i miec igle. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak chwilowo wlaczy sie dlugie to xenony nie gasna :)

No nie wiem Panowie jak u Was, ale u mnie przy włączonych drogowych w ogóle nie gasną. Zresztą, troche byłoby to uciązliwe nocą np. zmieniając światła z drogowych na mijania, musiałoby minąc parę sekund zanim żarnik ksenonowy ponownie uzyska pełną jasność, przez co chwilowo bylibyśmy "ślepi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak chwilowo wlaczy sie dlugie to xenony nie gasna :)

No nie wiem Panowie jak u Was, ale u mnie przy włączonych drogowych w ogóle nie gasną. Zresztą, troche byłoby to uciązliwe nocą np. zmieniając światła z drogowych na mijania, musiałoby minąc parę sekund zanim żarnik ksenonowy ponownie uzyska pełną jasność, przez co chwilowo bylibyśmy "ślepi".

w tym przypadku chodzi o zarowke H4 w starych lampach Valeo, albo dlugie albo krotkie, ale przy zmanie lamp nalezy jakis przewodzik przepiac na inny pin przy wlaczniku i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na stan płynu do spryskiwaczy. Jesli jest malo to tez nie pojda

a mozesz bardziej to rozwinac .... na jakiej zasadzie to dziala ze przy malej ilosci plynu pryska na szybe a ksenony zostaja suche :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wkoncu powinien ten ksenon gasnac przy zmianie z mijania na dlugie czy nie, bo u mnie nie gasnie?

Zdeniu co do tych ori xenonów za 1500zl nowych (oczywiscie mowa o samych lampach bez przetwornic?) to szczerze watpie zeby faktycznie tak bylo. Mnie wyniosly 2000zl lacznie z przetwornicami i zarówkami, a to tylko dlatego ze kupilem poprzez znajomego z serwisu Audi w Niemczech. Poza tym nie spotkalem sie jeszcze ze sklepem motoryzacyjnym sprzedajacym ori xenony. Jak nowe to tylko ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stara lampa była valeo na H4, to po zamontowaniu xenonów i włączeniu długich, xenon zgaśnie (tzrzeba przełożyć jeden kabelek przy przełączniku)

a jak stara lampa była BOSCH na H7+H7+H1, to przy włączeniu długich, xenon nie zgaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielką prośbę. :mysli:

Mam Xenony z S4 i teraz kupiłem oryginalny zderzak ze spryskiwaczami i pompką do zbiorniczka.

Proszę mi powiedzieć czy mogę zamontować tą pompkę w zbiorniczku z płynem do szyb i jak podłączyć się do instalacji. Może lepiej jest zrobić dodatkowy włącznik spryskiwaczy reflektorów? :mysli:

Proszę o szybką odpowiedź bo oddałem już zderzak do malowania.

Pozdrawiam. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...