Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który laptop wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa w cenie +/- 1 tys. zł.

Potrzebuje go przede wszystkim do internetu no i czasami może będę chciał zagrać w jakąś grę.

Biorę po uwagę ten:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5055402195&sh_dwh_token=d0b6dd74a8394345128e20d296cb1c5e

albo ten:

http://lenovo.strefamarek.allegro.pl/lenovo-g50-45-156-amd-4gb-500gb-win8-1-zestaw.html

Która opcja lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch co podałeś lepszą opcją będzie Lenovo. Ale jeśli chcesz pograć w gry to szukaj już lapka z Intel Core i3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiste ze lenovo. naprawde robia dobre lapki. wez go ale bez systemu. zaplacisz duzo taniej. a system sam sobie wgrasz,jakiegos pirata

Z tych dwóch co podałeś lepszą opcją będzie Lenovo. Ale jeśli chcesz pograć w gry to szukaj już lapka z Intel Core i3.

:grin: na i3 to w mario brosa chyba tylko pogra :D

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno więcej pogra na i3 niż na tym lenovo a pisał że czasami bd chciał pograć. Lenovo dobre lapki no nie przesadzaj nic nadzwyczajnego nie mają, a moim zdaniem tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli o pograniu w np. fife mogę zapomnieć kupując lapka za taką kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz zapomnieć. Ten laptop nada się tylko do prostych prac biurowych oraz przeglądania neta, chociaż i w tych zastosowaniach bd czuć że nie ma mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa, pograć może i pograsz, ale na najniższych detalach. Ta karta graficzna nie jest zbyt dobra, była montowana do laptopow z najniższej polki i nie jest przystosowana do gier tak samo jak 6310, bardziej do prostych czynności typu ogladanie filmu, czy przeglądanie internetów:) Lepiej dolożyć troszke kupić coś lepszego bo z takimi to bedzie Cie ku..... szczelała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno więcej pogra na i3 niż na tym lenovo a pisał że czasami bd chciał pograć. Lenovo dobre lapki no nie przesadzaj nic nadzwyczajnego nie mają, a moim zdaniem tandeta.

dziewczyna ma lenovo 8 lat i chodzi bez problemu bateria jej trzyma 2-3 godziny bez ladowarki. ja mam lenovo 2 lata i wyglada jak nowy. moim zdaniem lenovo robi solidne lapki z dobrych materialow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno więcej pogra na i3 niż na tym lenovo a pisał że czasami bd chciał pograć. Lenovo dobre lapki no nie przesadzaj nic nadzwyczajnego nie mają, a moim zdaniem tandeta.

dziewczyna ma lenovo 8 lat i chodzi bez problemu bateria jej trzyma 2-3 godziny bez ladowarki. ja mam lenovo 2 lata i wyglada jak nowy. moim zdaniem lenovo robi solidne lapki z dobrych materialow.

Może 8 lat temu to tak ale w dzisiejszych czasach robi się jak najwięcej i jak najtaniej. Kup takiego laptopa za 1000zł to nie przetrwa 8 lat. Więc nie ma co porównywać.. a to że trzyma 2-3 godziny bez ładowania po 8 latach to ciężko mi w to uwierzyć. Ale cuda się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Lenovo było bardzo dobre jakość/cena, ale było.Teraz problemy z zawiasami itd.

Ale Asus to dopiero śmieć w wersjach wypas pod gry co drugi usmaży grafikę.

Nie ma jak Dell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer asus to jak mowicie totalny smiec. A co ddo tych 2 3 godzin trzymania baterii to zasluga jej ojca.nigdy baterii nie uzywal.zawsze podlaczal sie pod ladowarke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bateriach najlepszy był Fujitsu Siemens. Po tygodniu od zakupu już chodził tylko z zasilaczem.[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Dell (no ale to nie w tej kasie) natomiast odradzam HP, kupiłem HPka moim rodzicom (wcale nie był tani 2500PLN) i muszę powiedzieć że klawiatura w tym sprzęcie to totalna porażka :facepalm:

Spacja ma podparcie tylko a jednym styku (tak mi pan w servisie gwarancyjnym tłumaczył) co powoduje że trzeba ją centralnie na środku wciskać inaczej nie działa i efekt jest taki że wychodzi nam kilometrowy wyraz/zdanie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeony to padaczki. Ja mam Lenovo 17cali 2 lata i jak nowy.Zawiasy też chodzą jak nowe.Bateria około 2h na przeglądaniu neta.Tylko kurz strasznie na nim widać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeony to padaczki. Ja mam Lenovo 17cali 2 lata i jak nowy.Zawiasy też chodzą jak nowe.Bateria około 2h na przeglądaniu neta.Tylko kurz strasznie na nim widać ;p

dokaldnie,bo sie swieca jak psie kohones:D matryce maja lustrzane,ale idzie sie do tego przyzwyczaic :) jedna rzecz jaka mi sie podoba w lenovo to poswietlana klawiatura.

ja mam cos takiego http://allegro.pl/lenovo-y580-i7-3630qm-8gb-1tb-gtx-660m-fhd-w8-fv-i5088465683.html

lol cena po 2 latach prawie 2 razy nizsza :)

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swojego płaciłem 2 lata temu niecałe 1700 chyba.17 cali,procek Intel B960,4GB RAM,GF GT 635M i 1TB z 8GB SSD jako bufor :) I się zdziwiłem jak gierki na tym odpalałem.A mówili że nic nie pójdzie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie w opcji kup teraz to dokładaj 400 stówki i kupuj tego http://allegro.pl/mega-gracz-4-rdzenie-a8-6410-amd-8gb-1tb-win-8-1-i5102243638.html

ja mam lepszą wersję 12GB ramu i jest za***isty do pracy i do gier bateria trzyma naprawdę długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominaliście o dell i coś znalazłem:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5103866860&sh_dwh_token=d0b6dd74a8394345128e20d296cb1c5e

Co myślicie o tym modelu?

Czy to napewno okazja?

W czym ten będzie lepszy od lenovo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...