Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Wymień olej w skrzyni jak to nie pomoże to dopiero wtedy kombinuj ze sprzęgłem a co masz pomodzone masz temacik bym obadał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ilu wytrzyma dwumasa z AWX'a? Jaki komplet sprzegła polecacie do wiekszych mocy w A6 C5 AFN? bo dalej odpowiedzi brak (to samo sprzegło bylo w Audi B4 i tez szumiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrxek kumpel ma dwu mas z awx i 430nm mu wytrzymuje spokojnie.a jeździ już koło 3 lat.wg opinii ma wytrzymać 450nm.

ja w AFN zrobionym na 362nm mam ori nowy dwumas zakładany przed modzeniem i tarcze z domieszką kevlaru,jeżdżę już tak nieco ponad 2 lata i póki co nie telepie jeszcze ani go nie słychać.

Edytowane przez zula1928
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasować pasuje ale nikt nie odpowie jak z wytrzymałoscia...bo wydam ponad 1500pln i pojdzie mi sprzeglo AWX za 3-6 miesiecy...to ja dziekuje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdze 3 lata... pod quattro :wink: dwumas nowy mam troche dłuzej, założony jeszcze za czasów 15Xkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,może żle trafiłem ale temat podobny ,pytanko? czy robiac z silnika ahu 90KM około 130-140KM i 320nm ori sprzęgło wytrzyma ?(nawet nie wiem czy to jedno czy dwumas :facepalm: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz ,a czy zdrowe ,myśle ze tak,chodz nie wiem jak to sie ma do tego ze pierwszy własciciel ,starszy pan jezdził "od świeta " na krótkich odcinkach ,ja kupiłem auto z przebiegiem 47tys teraz mam 68tys wiec nie wiem jak do tego sie ustosunkowac,pewnie wyjdzie w "praniu" :D .To jeszcze na wszelki wypadek zapytam ,jaki jest koszt wymiany takiego sprzegła na mocniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz dwumas, to awx podejdzie a kosztuje tyle samo co sprzęgła do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie w b5 ajm mam skrzynie 6 b dqs na sprzęgle z afn od Alana i obecie 157km/370nM wytrzymuje bez problemu

taki wynik to nie wynik dla sprzęgła AFN :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebna pomoc, obecnie mam zestaw na jednomasie z 1z. Sprzęgło już się prawie skończyło. Potrzebny zestaw który ogarnie 200/400. Mam dwumas igiełkę od AFN czy wystarczy jak dam na nie zestaw sprzęgła od AWX z tarczą obitą kewlarem ?? czy dwumasa AFN wytrzyma ten moment ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie podlacze..

Szukam mocnego zamiennika do AVF.. 347nm 190KM i juz sie slizga.... Zakladac sztywne kolo z tarcza kevlarowa czy komplet BRD? Moze cos innego?? Glupieje juz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie podlacze..

Szukam mocnego zamiennika do AVF.. 347nm 190KM i juz sie slizga.... Zakladac sztywne kolo z tarcza kevlarowa czy komplet BRD? Moze cos innego?? Glupieje juz..

Zamach przeszlifuj, kup nowy docisk i tarcze daj do obicia kewlarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...