Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Umnie wkońcu został jednomas kewlar i wzmocniony docisk ciskam już ponad rok ostatnio wystroiłem wszystko


Jak coś to tu stary pomiar przed strojeniem

621f5e6ae888.jpg

A tutaj najbardziej aktualny po ostatnim strojeniu.
5a2777e53067.jpg

A tu film jeszcze przedfinalnym strojeniem
https://web.facebook.com/audispotNowySacz/videos/vb.537217136368959/948364611920874/?type=2&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie u Radzikowskiego bo tak mu chyba było w Warszawie z tego co pamiętam ładnych kilka lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u kogo nabic tarcze.. O radzikowskim jest sporo zlych opinii od dluzszego czasu.. Alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładałem ten wątek to udało mi się wysłac calość gdzieś pod Kraków i tam mi obili kewlarem wzmocnionym jeszcze blachą za sto coś ale nazwy niepamiętam dokładnej wiem że na necie szukałem tak czy siak wysłałem cały zestaw i go sprawdzili przyokazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede kupowal caly nowy set... Chodzi tylko o obicie tarczy..

Byl to moze RegenMot? Cos takiego w Krk znalazlem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niepamiętam nazwy wiem tyle że dzwoniłem wszedzie gdzie znalażłem numery i gdzieś koło Krakowa było najtaniej i najszybciej kwitów niemam niestety bo niedawali nic więc niewiem czy to oni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. Rozmawialem wlasnie z kilkoma zakladami w tym tez Radzikowskim.. I robie sie tylko glupszy... Docisku ori od AVFa sie nie da wzmocnic bo ma samoregulacje a jakim go zastapic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam Audi obecnie zrobioną jak w sygnaturze ~ 165KM + 354NM. Obawiam się, że jak się zrobi ciepło to będę wrzucać FMIC, bo pewnie seryjny nie będzie dawać rady.

Mam zamiar również turbo na AWX oraz założyć kpl dwumas + sprzegło AWX.

I tu mam pytanie, czy dwumas ze sprzęgłem podejdzie P&P do mojego AHH 90KM? Ile taki zestaw znosi?

Z góry dzięki za rady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dalej w swojej a6 c5 1.9 tdi afn 110@180 borykam sie ze sprzegłem tzn sprzegło trzyma ale strasznie szumi na POSTOJU ..wcisne 2 cm sprzegło cisza (była zmiana na jedno mase zestaw od kolegi)

wiec wyjmuje dzis tarcze u mechanika a tu 240mm nr 038141032g czyli chyba od 130km ASZ dwumasy?

Wiec rozumiem ze tarcza od dwu masy z kołem od jednomasy i przez to ten szum na biegu jałowym?

http://www.sprzeglo.com.pl/ProductDetails/Show.rails?s=Zestaw-sprzegla,,Wybierz,AUDI,A6-(4B--C5)-1997-01-2005-01,1.9-TDI-110km,&n=,&a=VALEO-Zestaw-sprzegla-ze-sztywnym-kolem-zamachowym-VALEO-835091-835091&i=500005,501891,508318,P,29,-1,32667 to by było ok ?

Edytowane przez tygrxek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta. Mam dwumase o numerze 038105266AN i docisk 038141032P. Z jakiego to jest silnika 1,9? Ilu konnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...