Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie zawieszenie gwintowane A4 B8


pawelns92

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jeździ ktoś na FK? Bo nie wierze, że nikt tego do siebie nie wkładał. Interesuje mnie głównie jakość, czy nic nie stuka w nich, czy się nie wylały zbyt szybko i ewentualnie komfort, ale do twardego zawieszenia jestem już przyzwyczajony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2018 o 20:17, zaku9999 napisał:

witam mam takie pytanie

zalozylem gwint AP do swojej B8 i problem jest nastepujacy , z przodu auta cos zaczelo pukac <przy jezdzie po kamieniach i i dziurach>dzwiek nie jest metaliczny, cale zawieszenie sprawdzonie nie ma zadnych luzow wszystko jest dobre

druga sprawa maglownica zaczela skrzeczec i to bardzo przy skrecaniu <dodam geometria jeszcze ne zrobiona bo musi bys zrobiona 3d>

Kolego rozwiązałeś ten problem albo co było albo jest przyczyną stuków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Ktoś się odniesie do pytania kolegi powyżej ?

Myślę ,że to prawidłowa kolejność.  Jeżdziłem na AP w e 46 330d i złego słowa nie powiem o tym zawiasie. Troszkę twardszy niż ori Mpakiet ale o to chodziło.

Teraz zakupiłem EIBACH Pro Street S do b^ i jest bardzo fajnie , no i mam TUV.:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzewam trochę temat kto jeździ z was na jakich gwintach jakich firm . Poszukuje gwintu ale nie mam pojęcia jakiego. Chciałbym żeby było jak najbardziej twardo . Pomożecie coś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Beczka napisał:

Panowie odgrzewam trochę temat kto jeździ z was na jakich gwintach jakich firm . Poszukuje gwintu ale nie mam pojęcia jakiego. Chciałbym żeby było jak najbardziej twardo . Pomożecie coś ? 

Mam Eibach Pro Street S  , jest ok. Taczki nie ma a mam 19ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiję wątek.

Aktualnie mam tylko sprężyny Eibach Pro-Kit na standardowym amorku. Docelowo zamierzałem wymienić amorki na Bilstein B6 albo B8, ale wydaje mi się że gwint sprawdzi się lepiej z uwagi na możliwość zmiany wysokości zawieszenia - czasami jednak fajnie by było zapakować 4 osoby i gdzieś pojechać, aktualnie auto jest 2 osobowe :D

 

Czy są jakieś tańsze alternatywy dla tego zestawu za 5K od eibacha ? 

 

 

Na tą chwilę auto wygląda jak poniżej:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy i mam pytanie odnosnie zawieszenia. Kupilem Audi A4 B8 z zawieszenie kw v2 i strzelila mi tylna sprezyna. Niestety ze wzgledu na korozje nie mam zadnych oznaczen. Czy ktos orientuje sie jakie sprzezyny mozna zastepczo wlozyc tzn. chodzi mi o innego producenta (ze wzgledu na koszty kw). Zeby miala podobna twardosc i pasowal do regulacji kw czyli odpowiednia srednica. Dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2022 o 18:42, Largon007 napisał(a):

Witam,

Jestem nowy i mam pytanie odnosnie zawieszenia. Kupilem Audi A4 B8 z zawieszenie kw v2 i strzelila mi tylna sprezyna. Niestety ze wzgledu na korozje nie mam zadnych oznaczen. Czy ktos orientuje sie jakie sprzezyny mozna zastepczo wlozyc tzn. chodzi mi o innego producenta (ze wzgledu na koszty kw). Zeby miala podobna twardosc i pasowal do regulacji kw czyli odpowiednia srednica. Dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

 

 

MAPET-TUNING.COM

Na ofertę firmy KW składają się: 1. zawieszenia gwintowane w kilku wariantach2. Moduły obniżające pneumatykę6. Regulowane sprężyny- MASZ PYTANIE - NAPISZ MAIL: [email protected] Info o...

Zadzwoń i  pogadaj z Łukaszem. Powinien pomóc. Najlepszym rozwiązaniem jest dobranie takiej samej sprężyny do tego zawieszenia a nie jakiś zamienników o niewiadomo jakiej charakterystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem przed swietami ale moga czegos sie dowiedziec dopiero 2.01 bo kw ma przerwe swiateczna a ja na jutro mam wizyte w warsztacie umowiona dlatego pytam co mozna innego wlozyc bo potrzebuje auto na chodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda sprężyna ma swój nr fabryczny więc jeśli istnieje możliwość dokupienia to powinieneś to otrzymać bez problemu.

Ja mam gwint Eibach Pro street S i dokupiłem w Eibach Polska tylną bo ta z zestawu miała zatarty nr a potrzebny był mi aby wbić w papiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...