Jump to content
0
pawelns92

jakie zawieszenie gwintowane A4 B8

Recommended Posts

On 3/13/2015 at 8:55 PM, pawelns92 said:

witaj. ja zamowilem lowteca h9.2 i dzis doszedl do mnie. jak zaloze to sie pochwale jaka bedzie praca tych amorków i jak sie na tym jezdzi, mysle ze jesli chodzi o te zawieszenie co podales to szkoda samochodu na taki gwint.lepiej dolozyc i miec cos na co samochód zasluguje;) jesli jestes ciekawy jakie wrazenia z Lowteca to w przyszlym tygodniu bede go mial zalozonego..;)

i jak zalozyles?? jestem ciekawy efektow

witam mam takie pytanie

zalozylem gwint AP do swojej B8 i problem jest nastepujacy , z przodu auta cos zaczelo pukac <przy jezdzie po kamieniach i i dziurach>dzwiek nie jest metaliczny, cale zawieszenie sprawdzonie nie ma zadnych luzow wszystko jest dobre

druga sprawa maglownica zaczela skrzeczec i to bardzo przy skrecaniu <dodam geometria jeszcze ne zrobiona bo musi bys zrobiona 3d>

Gwint kupiłeś nowy czy używany?

Moja A4 na AP ?

188b721a088ba562.jpg

42a553283920e6d4.jpg

Edited by lunatick

Jak wrażenia porównując do poprzedniego zawiasu?

Panowie, podpowiedzcie, bo chce zmienić swoje 1be i chyba wziąłbym gwint, żeby nie bawić się w szukanie odpowiedniego setu amory + sprężyny, żeby to siadło równo, i tak jak bym chciał, dlatego gwint...
Czytam o tym AP, i wszystko fajnie, tylko jak na stronie wklepuje, że mam a4 b8 2.0tfsi i Quattro to nie ma żadnego gwintu... Pomoże ktoś coś dobrać? To będzie mój pierwszy gwint więc nie wiem co i jak

W dniu 7.06.2018 o 16:18, Osiollekk napisał:

Panowie, podpowiedzcie, bo chce zmienić swoje 1be i chyba wziąłbym gwint, żeby nie bawić się w szukanie odpowiedniego setu amory + sprężyny, żeby to siadło równo, i tak jak bym chciał, dlatego gwint...
Czytam o tym AP, i wszystko fajnie, tylko jak na stronie wklepuje, że mam a4 b8 2.0tfsi i Quattro to nie ma żadnego gwintu... Pomoże ktoś coś dobrać? To będzie mój pierwszy gwint więc nie wiem co i jak

Rzeczywiście, to musi być jakiś bug na stronie. Generalnie do B8 w sedanie są 2 opcje gwintów, różnią się jedynie naciskiem przedniej osi:

https://apshop.pl/zawieszenia-gwintowane-ap-14?filter=true&brand=1&model=97&type=98&engine=111

W dniu 15.06.2018 o 13:51, Trewor87 napisał:

Rzeczywiście, to musi być jakiś bug na stronie. Generalnie do B8 w sedanie są 2 opcje gwintów, różnią się jedynie naciskiem przedniej osi:

https://apshop.pl/zawieszenia-gwintowane-ap-14?filter=true&brand=1&model=97&type=98&engine=111

Czyli nieważne czy 2.0tfsi, czy Quattro? Ważne, że sedan i, że odpowiedni nacisk na oś?

W dniu 17.06.2018 o 18:17, Osiollekk napisał:

Czyli nieważne czy 2.0tfsi, czy Quattro? Ważne, że sedan i, że odpowiedni nacisk na oś?

Tak. Te zestawy co pokazałem są pod Quattro. Pozostaje Ci więc jedynie sprawdzić naciski osi.

Panowie jeździ ktoś na FK? Bo nie wierze, że nikt tego do siebie nie wkładał. Interesuje mnie głównie jakość, czy nic nie stuka w nich, czy się nie wylały zbyt szybko i ewentualnie komfort, ale do twardego zawieszenia jestem już przyzwyczajony :)

W dniu 11.04.2018 o 20:17, zaku9999 napisał:

witam mam takie pytanie

zalozylem gwint AP do swojej B8 i problem jest nastepujacy , z przodu auta cos zaczelo pukac <przy jezdzie po kamieniach i i dziurach>dzwiek nie jest metaliczny, cale zawieszenie sprawdzonie nie ma zadnych luzow wszystko jest dobre

druga sprawa maglownica zaczela skrzeczec i to bardzo przy skrecaniu <dodam geometria jeszcze ne zrobiona bo musi bys zrobiona 3d>

Kolego rozwiązałeś ten problem albo co było albo jest przyczyną stuków??

To w jakiej kolejności są lepsze?

AP, Lowtec, Fk, mts Gold ?

A4 B5 1.9 TDi 110 KM :decayed:
Octavia 2 VRS 2.0 TDi 170 KM :wink:
Jest : A4 B5 1.8T Tip :banan:

Audi (935)1.jpg