Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH


faktory

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt na ekran startowy dziala, tylko w green menu musialem ustawic logo na "0"

39c76152e8537e39df80bb8cfe9539f8.jpg

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 09/11/2016 at 0:31 PM, wrclaguna said:

plik ci odblokuje :hi:

U mnie jest taki sam efekt, skrypt sie odpala, przechodzi, restet MMI, pozniej zaplon, menu + car i nic :(

Edytowane przez MMiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczenie GREEN MENU bez uzycia VCDS


https://www.dropbox.com/s/a0xhdkjpvohickr/green_menu.zip?dl=0

Wypakować zawartosc bezposrednio na karte SD.

odpalić MMI, poczekać jakies 3 minuty. nastepnie wlozyć karte do slotu , na ekranie pojawisie info, zeby nacisnac dowolny klawisz, po chwili powinno pojawi sie info, ze skrypt zostal wykonany.

zrobić restart MMI i zielone menu powinno sie pojawic

Na karcie w katalogu backup bedą kopie dwoch plikow przed zmiana - wiec zawsze bedzie mozna je przywrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zadzialalo :) Dzieki, wydaje mi sie, ze problem byl w sposobie w jaki chcialem, po wykonaniu skryptu wlaczyc menu.  Zaincjowalo sie, jak wcisnalem "car" i pozniej bardzo szybko "menu". Przy probie wciskania rownoczesnie jakos nie lapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpowiecie mi czy można i gdzie ustawia się czas wyświetlania tego screena?  Wrzuciłem swój obraz ze skryptu w pierwszym poście i obraz przestał się pokazywać. Tzn. jak wyłącze radio przy uruchomiony silniku to mam swój obraz i na dole jest godzina i zadana temperatura, ale przy włożeniu kluczyka i odpaleniu samochodu rano,  startuje od razu ostatnia wybrana opcja, radio czy nawigacja zależy jak auto zgasiłem. Radio MMI 3G High 

Edytowane przez Mantha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, a mianowicie wgrałem skrypt ekranu startowego, wszystko zadziałało ale niestety chyba dodałem obrazek o za dużym rozmiarze ponieważ był większy niż 400x240. Posiadam wersje basic.

Tak to wygląda.

IMG_0361.JPG

Próbuje to zmienić tak jak wcześniej to robiłem ale nic to nie zmienia, prosze Was o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, a mianowicie wgrałem skrypt ekranu startowego, wszystko zadziałało ale niestety chyba dodałem obrazek o za dużym rozmiarze ponieważ był większy niż 400x240. Posiadam wersje basic.
Tak to wygląda.
IMG_0361.thumb.JPG.0ec3779d94c1a979b69389d19d18d163.JPG
Próbuje to zmienić tak jak wcześniej to robiłem ale nic to nie zmienia, prosze Was o pomoc.
 

Też ładnie wygląda [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji28]

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie ile przesuwakiem trzeba ustawić x - 32 w zielonym żeby odpalił własny skrypt A4 B8 LIFT 2013 MMI 3GP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2017 o 19:13, krystek590 napisał:

moje b8 i b9 

235148861_qxhhehh.jpg

received1_qnwhqqp.jpg

Kolego wrzucisz swoje logo z tym czerwonym b8 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.chcialbym się dostać do  ukrytego zielonego menu w mojej perełce.w jaki sposób mogę się tam dostać?pozdrawiam

AE7AF733-5744-4D5E-B879-A200CE01442F.jpeg

318F3985-894C-4D72-8494-71BC70678E33.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 post wątka ?


Aktywacja ukryte menu VCDS :

1. Połącz się z 5F
2. Wprowadzić Adaptacja - 10
3. Kanał 06
4. Zmień wartość z 0 na 1.
5. Zapisz
6. Odśwież MMI (jednocześnie nacisnąć SETUP + podkładka + prawy górny przycisk i zwolnić, gdy ekran jest wyłączony).

Ukryte menu pojawi się po naciśnięciu jednocześnie USTAWIENIA + CAR
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wstawić jeszcze raz skrypt na ten splashscreen?
Bo logo gotowe mam , ale nie wiem skąd ten skrypt pobrać aby wkleić tam swoje logo.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz witam, proszę Państwa proszę o pomoc posiadam w domu dwa niemce :) A4 B8 z mmi 3G high i Q5 1 z mmi 3G low. Ani w jednym czy drugim nie działa zielone menu. Proszę o wrzucenie gdzieś na serwer do pobrania jak macie działającego skryptu do odblokowania właśnie tego menu z poziomu SD. Jak dopytam jest jeden skrypt na obie nawigacje czy różne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 

Posiadam Adudi A5 z 2015 roku i chciałem w nim włączyć zielone menu . Mój MMI to 3G+. Czy mógłby ktoś udostępnić skrypt ,który będzie działał na tej wersji. Na pierwszej stronie tego tematu nie można już pobrać skryptów. Ten co był pisało że jest do MMI 3G+ wersja jednostki 9411. O co chodzi z tą wersją jednostki . Czy taki skrypt działał by na moim MMI 3G + ? Audi z 2015 jest po lifcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Dołączam się ponownie do tematu proszę o pomoc w spolszczeniu naszego Audi A5 z 2011, 2.0 TFSI, mogę poprosić ponownie o wszystkie pliki do spolszczenia menu polskiego i wgrania najnowszych mam próbowałem szukać ale na tym forum jest to opisane najlepiej.

poniże zdjęcia z softem i numerem 

Z góry dziękuję kolegom z forum za pomoc.
 

160551085_245925373873725_5996903440314220177_n.jpg

160159219_617113322487438_5604558047583995522_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie taki stworzyłem ;-) 

 

jak ktos chce gotowca do wgrania w MMI prosze o priv (bo widze ze przy wgraniu na forum ucieło jakość tapet) ewentua;nie na życzenie mogę przerobić logo ( S Line, RS, A4 itp.)

 

gotowiec.jpg

blue.jpg

czerwien.jpg

green.jpg

lite-blue.jpg

mocny-roz.jpg

rozowy.jpg

 

 

 

a tutaj opcjonalne

 

 

startup_rs.png

startup_rs6.png

startup_s.png

startup_s4.png

startup_s5.png

startup_s6.png

 

 

Tak wygląda po instalacji:

Edytowane przez CenturionM
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...