Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tu piszemy wszystko co wiemy o Audi connect (myAudi)

Audi connect to aplikacje i rozwiązania zastosowane w aktualnych i przyszłych modelach Audi, dające kierowcy dostęp do internetu oraz infrastruktury. Audi connect z funkcjami informacji i rozrywki (Infotainment i Entertainment) to zupełnie nowy komfort i przyjemność jazdy samochodem. Poprzez moduł UMTS, zintegrowany w telefonie samochodowym z Bluetooth, oraz kartę SIM użytkownika można pobierać w Audi A4 informacje online (np. nawigacja z wyszukiwaniem interesujących miejsc, nawigacja w oparciu o zdjęcia z Google™ Earth, informacje o warunkach atmosferycznych, wiadomości, czy informacja drogowa Audi online); korzystanie z usługi Audi connect ułatwia dostępny na życzenie system nawigacji MMI® Navigation plus; dzięki hotspot WLAN pasażerowie mogą za pomocą urządzeń mobilnych łączyć się z Internetem.

Dla korzystania z pełnego zakresu funkcji myAudi należy się jednorazowo zarejestrować. ► W wyszukiwarce internetowej wywołać stronę www.audi.com/myaudi. ► Wybrać dowolny kraj. ► Kliknąć na Rejestruj teraz i wypełnij formularz. ► Kliknąć na przycisk Dalej.

Link do

Instrukcja obsługi Audi connect (myAudi)

Na poniższym filmie możecie zobaczyć, co potrafi Audi Connect.

Jeszcze trochę info tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z uruchomieniem uslugi audi connect. Wyglada to mniej wiecej tak, ze konto na myaudi jest, auto przez vin dodane, aplikacja na telefonie jest. Pierwsze pytanie:

-Musze miec karte sim w aucie zeby zaczac myslec o czymkolwiek, czy wystarczy telefon z transmisja danych podlaczony przez BT albo WLAN ?

-Kolejne pytanie dotyczy komunikacji przez WLAN. Ja moge sie polaczyc z siecia wifi auta, ale auto z siecia zrobiona na moim telefonie juz nie. Czym to moze byc spowodowane.

Jesli byla by taka mozliwosc moze ktos podac krok po kroku jak to ogarnac. Od logowania przez aktywacje i ostatnie szlify w aucie z pinem i cala reszta. Tak w najprostszej postaci, najlepiej z uwzglednieniem podlaczenia internetu z telefonu, bo sima w aucie ladowac poki co nie bede. Duplikatu musze sie dorobic u operatora, ale to dopiero u nowego bo zmieniam.

A dodam ze auto nie jest nowe tylko kupione od poprzedniego wlasciciela. Auto dodalem na stronie myaudi bez problemu, wiec najprawdopodobniej poprzedni wlasciciel nigdy nie uzywal tej opcji i nie rejestrowal auta. Chyba ze sie myle. Bardzo prosze o pomoc bo nie moge bez tego ruszyc z innymi problemami. Aktualizacja map, obsluga przez telefon itp.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wsio jasne bedziemy dzialac. Jest jeszcze tylko jeden problem otrzymalem od poprzedniego wlasciciela komplet kluczykow, dokumentacji nawet jest zawieszka na kluczykach tylko nie ma tam kodu do aktywacji audi connect. Moze nie jest to oryginalna zawieszka pewnie tamta wywalil bo nie wiedzial na co to jest. Mozna gdzies jeszcze ten kod dorwac czy tylko ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Orientuje się ktoś  ile kosztuje przedłużenie licencji na audi connect.  Moja skończyła się  jakiś czas temu i nie wiem czy jest sens przedłużać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos wiecej o tym problemie

Jaki MIB ?
Licencja wazna ?
zarejestrowany na MyAudi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2018 o 13:03, Kevirek napisał:

Ok wsio jasne bedziemy dzialac. Jest jeszcze tylko jeden problem otrzymalem od poprzedniego wlasciciela komplet kluczykow, dokumentacji nawet jest zawieszka na kluczykach tylko nie ma tam kodu do aktywacji audi connect. Moze nie jest to oryginalna zawieszka pewnie tamta wywalil bo nie wiedzial na co to jest. Mozna gdzies jeszcze ten kod dorwac czy tylko ASO

Mam podobny problem z autem kupionym w Niemczech. Sprzedający dostarczył wszystkie dokumenty oprócz owego kodu. Czy rozwiązałeś jakoś ta sprawę?

z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuscilem sobie ten temat bo zalezalo mi glownie na mapach google a wole wsadzic smartphone interface i miec dozywotni problem z glowy. Mozna audi connect zalatwic przerobka albo bez problemu w serwisie podpisujac nowa umowe na 2 lata za kosmiczne pieniadze xd. Na forum sa magicy co ci odblokuja na 2 lata audi connect za normalne pieniadze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kevirek napisał:

Odpuscilem sobie ten temat bo zalezalo mi glownie na mapach google a wole wsadzic smartphone interface i miec dozywotni problem z glowy. Mozna audi connect zalatwic przerobka albo bez problemu w serwisie podpisujac nowa umowe na 2 lata za kosmiczne pieniadze xd. Na forum sa magicy co ci odblokuja na 2 lata audi connect za normalne pieniadze. 

Dzięki Kevirek za info. Wydaje się, ze ten 10 cyfrowy kod jest potrzebny do zarządzania, a 8 cyfrowy pin do pogody gogle maps itp pierdołek.  Chyba też odpuszczę, bo podpinam iphone i mam to co najważniejsze. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mu pierwszy post więc na początek część wszystkim.

Mam pytanie odnośnie Audi Connect.

Od kilku dni jestem właścicielem A4 B9 Allroad z wykupioną licencja audi connect i tu mam pytanie? Czy po zmianie głównego użytkownika licencja zniknie czy jest ona dopisania do auta niezależnie od tego kto jest głównym użytkownik. 

Za odpowiedzi z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2019 o 09:06, radio82 napisał:

Jest to mu pierwszy post więc na początek część wszystkim.

Mam pytanie odnośnie Audi Connect.

Od kilku dni jestem właścicielem A4 B9 Allroad z wykupioną licencja audi connect i tu mam pytanie? Czy po zmianie głównego użytkownika licencja zniknie czy jest ona dopisania do auta niezależnie od tego kto jest głównym użytkownik. 

Za odpowiedzi z góry dziękuję. 

Jest dopisana do auta. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę koła dostaniesz na trz lata. ??

18 miesięcy w USA to koszt USD 499, a to tylko 1,5 roku ???

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

    Chciałbym zapytać szanownych forumowiczów, jest sens wkładać kartę sim z dostępem do sieci jeżeli nie będę się rejestrować w Audi connect. Czy auto będzie miało zapotrzebowanie na internet nawet gdy nie będę korzystał ze wypomnianej usługi? Nie mówię, że Audi connect jest bee ale nie jest mi to w zasadzie potrzebne. Czy bez rejestracji korzystanie z sieci będzie zablokowane czy też mapa będzie pokazywać aktualną sytuację na drodze (np. korki) Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Audi connect karta ci sie do niczego nie przyda. Wszystko jest uzaleznione od aktywowanego audi connect. No chyba ze wsadzisz karte i w razie kradziezy (jesli zlodziej nie wywali karty przez okno) policja bedzie miala mozliwosc namierzenia nr i lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy autor watku ma na mysli nowe auto czy uzywane. Ale w nowym, bez zadnej rejestracji dzialaly mi glowne uslugi online - korki, aktualizacja map itd. Wystarczy ze jest aktywna licencja audi connect i wlozy sie swoja karte sim (w innych krajach to powinno nawet dzialac na wbudowanej karcie)

Zarejestrowalem sie na MyAudi dopiero niedawno i chyba nic nowego to nie daje poza sterowaniem niektorymi funkcjami przez aplikacje w telefonie. Dla mnie najbardziej przydatne jest wysylanie celow do nawigacji z telefonu, fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, proarnes napisał:

Nie wiem czy autor watku ma na mysli nowe auto czy uzywane. Ale w nowym, bez zadnej rejestracji dzialaly mi glowne uslugi online - korki, aktualizacja map itd. Wystarczy ze jest aktywna licencja audi connect i wlozy sie swoja karte sim (w innych krajach to powinno nawet dzialac na wbudowanej karcie)

Zarejestrowalem sie na MyAudi dopiero niedawno i chyba nic nowego to nie daje poza sterowaniem niektorymi funkcjami przez aplikacje w telefonie. Dla mnie najbardziej przydatne jest wysylanie celow do nawigacji z telefonu, fajna sprawa.

Przepraszam, zapomniałem napisać. Chodzi mi o używany samochód. Wydaje mi się, że zanim włożyłem kartę SIM, również mapa pokazywała korki. Próbowałem aktualizować mapę, moja jest z lipca 2018. Niestety wyskakiwał błąd połączenia z serwerem. Również ten sam problem wystąpił kiedy chciałem aktualizować oprogramowanie. Może mam już aktualne lub bez audi connect nie mogę tego zrobić? Nie wiem.  Jedyna fajna sprawa, której nie mogę uruchomić to street view w google maps w nawigacji. Może tu potrzeba logowania w tym ustrojstwie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kevirek napisał:

Bez Audi connect karta ci sie do niczego nie przyda. Wszystko jest uzaleznione od aktywowanego audi connect. No chyba ze wsadzisz karte i w razie kradziezy (jesli zlodziej nie wywali karty przez okno) policja bedzie miala mozliwosc namierzenia nr i lokalizacji.

To niestety żadne zabezpieczenie i jak słusznie powiedziałeś, karta ląduje za oknem, w gnieździe zapalniczki zagłuszacz GPS i jazda....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...