Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, atlas1977 napisał:

Przepraszam, zapomniałem napisać. Chodzi mi o używany samochód. Wydaje mi się, że zanim włożyłem kartę SIM, również mapa pokazywała korki. Próbowałem aktualizować mapę, moja jest z lipca 2018. Niestety wyskakiwał błąd połączenia z serwerem. Również ten sam problem wystąpił kiedy chciałem aktualizować oprogramowanie. Może mam już aktualne lub bez audi connect nie mogę tego zrobić? Nie wiem.  Jedyna fajna sprawa, której nie mogę uruchomić to street view w google maps w nawigacji. Może tu potrzeba logowania w tym ustrojstwie.....

Po pierwsze sprawdz czy masz jeszcze aktywna licencje. Wejdz w Audi Connect i w prawo pokretlem MMI. Bez tego nic nie bedzie dzialac.

U mnie, bez mojej karty SIM nic nie dzialalo, chociaz probowalem uruchomic na wbudowanej karcie. Jak wlozylem swoja to wszystko zaczelo dzialac. Ale jesli auto pochodzi z zagranicy to moze byc inaczej bo chyba nawet w instrukcji jest napisane ze jest opcja uzywania wewnetrznej karty do transmisji danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, proarnes napisał:

Po pierwsze sprawdz czy masz jeszcze aktywna licencje. Wejdz w Audi Connect i w prawo pokretlem MMI. Bez tego nic nie bedzie dzialac.

U mnie, bez mojej karty SIM nic nie dzialalo, chociaz probowalem uruchomic na wbudowanej karcie. Jak wlozylem swoja to wszystko zaczelo dzialac. Ale jesli auto pochodzi z zagranicy to moze byc inaczej bo chyba nawet w instrukcji jest napisane ze jest opcja uzywania wewnetrznej karty do transmisji danych.

Hej

Sprawdziłem jak mówisz i Audi connect prosi o wpisanie nowego użytkownika pojazdu i podanie kodu. Tu się zatrzymałem. Kartę mam włożoną ale bez zalogowania Audi connect nie działa. Zastanawiało mnie tylko czy bez logowania się do tego ustrojstwa reszta rzeczy takich jak mapy będzie sie aktualizować. NIe używam samochodu na tyle intensywnie żeby Audi connect było niezbędnym narzędziem. Poza tym zastanawiam się czy istnieje możliwość odblokowania opcji video w czasie jazdy. Masz może wiedzę na ten temat?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy bez audi connect nie beda sie aktualizowac tak jak i reszta uslug bedzie zablokowana. Jednym slowem nie masz kupionej licencji karta sim i net jest zbedny w aucie. Co do ogladania video w czasie jazdy nie ma problemu. OBDeleven dwa klikniecia i dziala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie jak Kevirek, prawdopodobnie masz nieważna licencje wiec nic bez tego nie zdziałasz.

A wiecie moze czy mozna odpalic jakos youtube na ekranie MMI? Przez AA nie jest dostepny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta karta przyda się jedynie do funkcji telefonu. Mam wsadzoną i jak zapomnę mobilki to korzystam z tej wysadzonej w aucie. Nadanie 10 cyfrowego pin to koszt 250 zł i tydzień czekania jeżeli poprzedni właściciel Ci nie dał lub zgubił jak w moim przypadku. Potem tylko abonamencik za grubą kasę i cieszysz się audi connect.  ???

Edytowane przez vvalery
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, diabloo28 napisał:

Dopisac sie jako nowy wlasciciel mozesz w salonie audi i nie wiem jak w Pl bo w Uk robia ci to za free 

Dopisać cię dopiszą za free a 10 cyfrowy kod za 200 zł Ci dadzą jak nie masz, w ciągu tygodnia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem od niedawna posiadaczem audi a4 b9. Poprzedni właściciel powiedział, że mogę kożystać z google earth jak zakupię kartę sim...

i zakupiłem ale nie potrafię tego uruchomić. Mam już aplikację my audi ale chce ode mnie 10- cio cyfrowy kod spod kluczyka ale nie widzę takiego.

Jest ktoś w stanie cośpodpowiedzieć? Zgóry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bar72 napisał:

ale 10 cyferek mam :)

Pozazdrościć. :-) Ja to , jak już, ogarnę przed wakacjami. Ile Ci krzyknęli za abonament ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem , już w samochodzie jak kupiłem mam do lutego w A6 C7 przedłużałem na infolinii free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bar72 napisał:

miałem , już w samochodzie jak kupiłem mam do lutego w A6 C7 przedłużałem na infolinii free :)

Lucky man ? Ponoć ponad 3k za 3 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 19:58, seko110 napisał:

Witam, jestem od niedawna posiadaczem audi a4 b9. Poprzedni właściciel powiedział, że mogę kożystać z google earth jak zakupię kartę sim...

i zakupiłem ale nie potrafię tego uruchomić. Mam już aplikację my audi ale chce ode mnie 10- cio cyfrowy kod spod kluczyka ale nie widzę takiego.

Jest ktoś w stanie cośpodpowiedzieć? Zgóry dzięki

Kod dostajesz na osobnym plastikowym breloku z nowym autem przy zakupie oraz abonament na audi connect. Jak nie masz kodu to d*pa. Ja tez nie dostałem jak kupiłem auto sprowadzone z DE. Możesz kupić w audi za 200-300zł ten kod jeszcze raz. Jeżeli skończył Ci się abonament to nowy na 3 lata z 3600zł kosztuje. ???

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz i jest już po licencji to na infolinii przedłużałem tak A5 A6 i A7 :)  , więc pewnie z a4 też się uda 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vvalery napisał:

Kod dostajesz na osobnym plastikowym breloku z nowym autem przy zakupie oraz abonament na audi connect. Jak nie masz kodu to d*pa. Ja tez nie dostałem jak kupiłem auto sprowadzone z DE. Możesz kupić w audi za 200-300zł ten kod jeszcze raz. Jeżeli skończył Ci się abonament to nowy na 3 lata z 3600zł kosztuje. ???

Czyli pozostaje dalej kożystać z telefonu. 1200 zł na rok to zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bar72 napisał:

jak masz i jest już po licencji to na infolinii przedłużałem tak A5 A6 i A7 :)  , więc pewnie z a4 też się uda 

Nie wiem czy się uda bo nie mam 10 cyferek, a jak je zdobędę to będę "nowym" właścicielem i nie wiem czy to przejdzie. Choć abonament powinien być przypisany do auta bo za nie się płaciło.

Można wiedzieć co im na tej infolinii trzeba powiedzieć. VIN czy pin czy jeszcze coś ?

Pozdrawiam

 

P.S. Dzięki Bartek !!!! Zadzwoniłem i mi kobitka przedłużyła :-) … umowę na rok. Teraz lecę do ASO po 10 cyferek :-)

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz :) , super !!! Trafic online zapali się u Ciebie za 2-3 dni (fajnie pokazuje ograniczenia remonty itp)

jeden warunek do ustalenia głównego użytkownika , nie może być mail komercyjny ( typu onet.pl wpl.pl , własny serwer ) , ja już mam wsio ustawione webasto z iphone sprawdzam gdzie zona parkuje zamykanie i otwieranie drzwi poziom oleju adblu itp :)

Edytowane przez bar72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...