Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, bar72 napisał:

no widzisz :) , super !!! Trafic online zapali się u Ciebie za 2-3 dni (fajnie pokazuje ograniczenia remonty itp)

jeden warunek do ustalenia głównego użytkownika , nie może być mail komercyjny ( typu onet.pl wpl.pl , własny serwer ) , ja już mam wsio ustawione webasto z iphone sprawdzam gdzie zona parkuje zamykanie i otwieranie drzwi poziom oleju adblu itp :)

Bartek może być mail [email protected]  ? taki mam w audi connect i żeby on niczego nie przyblokował. :-(

P.S. Najlepszej jest … gdzie żona parkuje … chachacha :-)

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejdzie , nie ustawisz głównego użytkownika , tak było w sierpniu tego roku jak ustawiałem w SQ7 , zablokować nic nie zablokujesz tylko będzie komunikat ze musi być inny mail do ustawienia głównego użytkownika + na swoim koncie musisz jeszcze pobrać i zatwierdzić umowę jest to w ustawieniach , na naszym kanale na YouTube  w wolnej chwili nagram filmik jak to sobie ustawić i jakie korzyści z tego są  , dziś wjechały 4szt A4 B9 to się będzie czym bawić :)

Edytowane przez bar72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my audi  potrzebuje 10 cyfr do ustalenia użytkownika głównego , licencję na kolejny rok jak ładnie poprosisz dostaniesz za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę głównego użytkownika mam podpisaną. Wszystko w aplikacji działa. Mapy zaktualizowałem tylko brak mi tego PINu, żeby powiązać konto. Maila nie można chyba zmienić w ustawieniach. Można usunąć konto tylko. Mam maila outlook.com i gmail.com. 
Może przejdzie jak to wszystko mam w myAudi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 12:01, vvalery napisał:

To przepłaciłeś. ?

To ja przepłaciłem. Dzisiaj 269zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bar72 napisał:

my audi  potrzebuje 10 cyfr do ustalenia użytkownika głównego , licencję na kolejny rok jak ładnie poprosisz dostaniesz za free :)

Wszystko załatwione. Zdrapka w drodze.

BTW. Bartek to twoje filmiki są na YT ? Super prezentacje samochodów. Dawno już oglądałem jeszcze jak swojego nie miałem.???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bar72 napisał:

my audi  potrzebuje 10 cyfr do ustalenia użytkownika głównego , licencję na kolejny rok jak ładnie poprosisz dostaniesz za free :)

Cześć, rozumiem że ładnie poprosić mam w salonie Audi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, seko110 napisał:

Cześć, rozumiem że ładnie poprosić mam w salonie Audi?

 

Nie. O przedłużenie licencji prosisz na infolinii. Zalogujesz się w samochodzie bez tych 10 cyfr i wszystko będziesz miał. Ten kod jest Głównie  do połączenia myAudi na telefonie z samochodem.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licencja daje jeszcze  Trafic online warto bo fajnie działa  korki ograniczenia na drodze itp

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 07:02, Kevirek napisał:

Mapy bez audi connect nie beda sie aktualizowac tak jak i reszta uslug bedzie zablokowana. Jednym slowem nie masz kupionej licencji karta sim i net jest zbedny w aucie. Co do ogladania video w czasie jazdy nie ma problemu. OBDeleven dwa klikniecia i dziala ;)

Mapę mogłem pobrać ze strony myaudi i zaktualizować z sd. Zrobiłem to przed aktywowaniem audi connect 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JanuszXXL napisał:

Mapę mogłem pobrać ze strony myaudi i zaktualizować z sd. Zrobiłem to przed aktywowaniem audi connect 

To normalne dla każdego użytkownika audi. Dzwoń teraz na infolinię to Ci odnowią licencję na rok za darmo. Popatrz na inne wątki w tym dziale. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vvalery napisał:

To normalne dla każdego użytkownika audi. Dzwoń teraz na infolinię to Ci odnowią licencję na rok za darmo. Popatrz na inne wątki w tym dziale. :-)

Juz mam od jakiegoś czasu aktywny audi connect. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas akcja jest ze odnawiaja. Tyczy sie to tylko aut z gwarancja czy wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kevirek napisał:

Jakas akcja jest ze odnawiaja. Tyczy sie to tylko aut z gwarancja czy wszystkich.

Ja mam po gwarancji, Krystian i dostaliśmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 18:17, vvalery napisał:

Nie. O przedłużenie licencji prosisz na infolinii. Zalogujesz się w samochodzie bez tych 10 cyfr i wszystko będziesz miał. Ten kod jest Głównie  do połączenia myAudi na telefonie z samochodem.?

Witam, zrobiłem tak jak mi podpowiedziałeś. Może trochę inaczej. Podjechałem do salonu audi a tam miła niespodzianka. Audi conect bez opłat. Wręcz zdziwieni bardzo,  że ktoś pisze o jakiś dziwnych opłatach za tę usługę. Jedynym kosztem jest koszt uzyskania ponownego kodu MMI ale to spróbuję ogarnąć inaczej. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, seko110 napisał:

Witam, zrobiłem tak jak mi podpowiedziałeś. Może trochę inaczej. Podjechałem do salonu audi a tam miła niespodzianka. Audi conect bez opłat. Wręcz zdziwieni bardzo,  że ktoś pisze o jakiś dziwnych opłatach za tę usługę. Jedynym kosztem jest koszt uzyskania ponownego kodu MMI ale to spróbuję ogarnąć inaczej. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Po tym roku już nie będzie tak różowo. ?
Byłem w ASO kilka razy i nikt sam od siebie nawet się nie zająknął czy nie chcę czasem audi connect. Dopiero na forum takie info poszło. ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o samo Audi Connect to nic nie kosztuje musiałem założyć konto w aplikacji my Audi dodać najbliższy serwis audi i wizyta w salonie audi. Koleś za biurkiem aktywował poczekałem parę dni i wszystko działa google earth, traffic , ceny paliw , miejsca parkingowe i eventy chociaż  twierdził ze mi nie będzie działać google earth, a na resztę muszę co roku przedłużać licencje oczywiście darmowo wizyta u nich lub maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, egonsan napisał:

Ale możesz przepisać na siebie i na swój adres mailowy wtedy przedłużanie licencji może odbywać się drogą mailową

Zgadza się tyle, że trzeba założyć od nowa konto z wywalonym poprzednim właścicielem i to konto zweryfikować, bo tak to każdy by na VIN zakładał konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...