Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, egonsan napisał:

Jeżeli chodzi o samo Audi Connect to nic nie kosztuje musiałem założyć konto w aplikacji my Audi dodać najbliższy serwis audi i wizyta w salonie audi. Koleś za biurkiem aktywował poczekałem parę dni i wszystko działa google earth, traffic , ceny paliw , miejsca parkingowe i eventy chociaż  twierdził ze mi nie będzie działać google earth, a na resztę muszę co roku przedłużać licencje oczywiście darmowo wizyta u nich lub maila.

Działa Ci car manager i street view ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Street view też nie jak widać. Jesteś głównym użytkownikiem ? 

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2019 o 11:14, egonsan napisał:

No tak w Audi ustawili mnie jako głównego użytkownika i aktywowali connect po tych zabiegach po paru dniach  zaczęły działać te usługi

Jak mas 10 cyfrową zdrapkę i ustanowiłeś się kry userem to carmanager powinien działać. Oni coś mieszają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiecie A4 Allroad (B9) Fl ma zaszytą kartę SIM do obsługi Audi Connect z transferem danych w cenie auta. 
Jednak część usług nie będzie aktywna na starcie np *internetowe radio"  lub podcasty. Aby aktywować ich działanie należy wykupić Pakiet danych internetowych od dostawcy.

1.
celu aktywacji pakietu danych internetowych, należy zarejestrować się na stronie:

AUDI.CUBICTELECOM.COM

Cubic Telecom’s Data Plan service is an in-car WiFi hotspot service provided by Cubic Telecom that gives you an uninterrupted high-speed internet experience, whether you are keeping in contact with friends and family...

Po dokonaniu rejestracji, należy dodać pojazd po numerze VIN,

a następnie wybrać odpowiedni dla siebie pakiet danych.


2.
Ceny są  niestety słabe (dużo drożej niż w sieciach komórkowych), jedyny plus to działanie w całej EU 
image.png

Edytowane przez Okiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. To i ja mam pytanie. We wtorek odbieram moje a4, używane, bo z 2017. Jak jest z licencją, jeśli jest na trzy lata, gdzie można ją przedłużyć. I teraz najważniejsze pytanie, chce od razu w salonie uaktualnić mapy, ale czy jest to opłacalne? Nie wiem jak dziala Audi connect, czy dzięki dostępowi do internetu, mapy są zawsze świeże jak w telefonie, czy tu chodzi raczej o nakładanie Street viev i earth na mapy które są zainstalowane w aucie? Wersja, mmi touch z virtual cocpit. 

Edytowane przez Karl1106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Karl1106 napisał:

Hej. To i ja mam pytanie. We wtorek odbieram moje a4, używane, bo z 2017. Jak jest z licencją, jeśli jest na trzy lata, gdzie można ją przedłużyć. I teraz najważniejsze pytanie, chce od razu w salonie uaktualnić mapy, ale czy jest to opłacalne? Nie wiem jak dziala Audi connect, czy dzięki dostępowi do internetu, mapy są zawsze świeże jak w telefonie, czy tu chodzi raczej o nakładanie Street viev i earth na mapy które są zainstalowane w aucie? Wersja, mmi touch z virtual cocpit. 

Licencja Audi connect jest ważna na trzy lata i możesz ją po zakończeniu przedłużyć na następny rok za darmo. Mapy nie są uaktualniane na bieżąco. Za FREE możesz ściągnąć z myAudi 2018/2019. Za 2020 trzeba niestety zabulić. Mapy nie są świeże jak w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak teraz kupię za prawie 2 tys mapy na 2020, to za rok ściągnę je za free, więc wywalę kasę w błoto? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Karl1106 napisał:

Czyli jak teraz kupię za prawie 2 tys mapy na 2020, to za rok ściągnę je za free, więc wywalę kasę w błoto? ?

Teraz za darmo są 2018/2019. Jeżeli kupisz 2020 to będziesz je miał, ale za następną aktualizację trzeba będzie również chyba zapłacić np za 2021. Nie wiem, które będą za free w audi connect.  Musisz spytać, bo z zakupem map może być tak, że aktualizacje przez jakiś okres będą po zakupie free. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2020 o 19:28, vvalery napisał:

Licencja Audi connect jest ważna na trzy lata i możesz ją po zakończeniu przedłużyć na następny rok za darmo. Mapy nie są uaktualniane na bieżąco. Za FREE możesz ściągnąć z myAudi 2018/2019. Za 2020 trzeba niestety zabulić. Mapy nie są świeże jak w telefonie.

Czy wiesz jak przedłużyć licencje? Niestety mam komunikat " Twoja licencja straciła waznisc" nie wiem gdzie mogę to zrobić, w my audi mogę ściągać tylko mapy reszta jest zablokowana ze względu na licencje.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Karl1106 napisał:

Czy wiesz jak przedłużyć licencje? Niestety mam komunikat " Twoja licencja straciła waznisc" nie wiem gdzie mogę to zrobić, w my audi mogę ściągać tylko mapy reszta jest zablokowana ze względu na licencje.. 

Zadzwoń tutaj i im powiedz. Już kilku osobom przedłużyli .... licencję oczywiście ?

5AEFED78-03D4-4BCF-A181-F23834A27F21.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem, tym bardziej z natury połączenia przez myaudi. Sytuacja wygląda następująco.

Karta sim jest w samochodzie, jest to tak jakby duplikat mojej karty z telefonu, czyli wszystkie dane są łączone z tego samego konta. Auto connect połączone z samochodem, niestety muszę czekać aż salon uzna mnie w bazie danych za głównego właściciela, oraz muszę czekać na nową licencje. Ale teraz do meritum. Połączyłem swój telefon przez WiFi samochodu dzieki czemu można odtwarzać muzykę w aplikacji Napster oraz radiointernetowe. Łączę telefon przez WiFi z autem, wchodzę w apke myaudi, i jest komunikat że połączono z samochodem. Niżej jest ze Napster połączono, radio połączono. Wchodzę w mmi w media i Napster, tam mam całą swoją muzykę. Telefon blokuję się automatycznie i po chwili rozłącza mi kompletnie całe połączenie WiFi, muzyka nie działa. Wygląda to tak, jakby apka my audi nie działała w tle. Ale działa. Zresztą to powinno działać w raki sposób, że wsiadam do auta i bez wyciągania telefonu łączy automatycznie z telefonem i mam Napstera i radio. Ktoś Mize miał tają sytuację i wie jak ja rozwiązać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mib z sim, licencja wazna, Google earth dziala, ale jak wyswietlic ta mape miedzy zegarami? Zegary mam te ,srednie’. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, clinque napisał:

Panowie, mam mib z sim, licencja wazna, Google earth dziala, ale jak wyswietlic ta mape miedzy zegarami? Zegary mam te ,srednie’. 

Strzałką na kierownicy klikasz w prawo lub lewo.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2020 o 18:25, vvalery napisał:

Strzałką na kierownicy klikasz w prawo lub lewo.?

Niestety, na zegarach wyswietla ‚po staremu’ tj jak bez googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, clinque napisał:

Niestety, na zegarach wyswietla ‚po staremu’ tj jak bez googla.

W ustawieniach musisz znaleźć widok mapy. U mnie jak jest mapa między zegarami to na kierownicy po lewej można wejść w ustawienia i tam wybrać widok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie do użytkowników Audi A4 B9 FL, czy wy również macie problemy z rozpoznaniem użytkownika przez auto, odwiedź i wsparcie Audi jest śmieszne, po odbiorze auta tzn. marca br. problem jest nie rozwiązany...

Audi błędy w MMi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2020 o 10:19, lipskey napisał:

Hej, pytanie do użytkowników Audi A4 B9 FL, czy wy również macie problemy z rozpoznaniem użytkownika przez auto, odwiedź i wsparcie Audi jest śmieszne, po odbiorze auta tzn. marca br. problem jest nie rozwiązany...

Audi błędy w MMi.png

Może na dniach bo ma być jakaś akcja między 8-10 sierpnia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...