Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to do końca działa, ale po zakupie używanego Audi dostałem kod z kluczami. Zarejestrowałem się w MyAudi i połączyłem jako główny użytkownik z samochodem. Kupiłem internet na kartę, wsadziłem i prawie wszystko działa. Oczywiście nie mogę zaktualizować mapy (mam tylko aktualizacje z 2019) i chyba też nie mam napstera. Inne funkcje działają. Nic nigdzie nie płaciłem. 

Jedyny problem mam taki, że po odpaleniu WLAN jak połączę się swoim telefonem z wifi w samochodzie to aplikacja MyAudi krzyczy że nie może działać w tle ale za to pokazują się funkcje połączenia z MMI. W sumie to i tak łącze się kablem bo mam google car więc to mi nie jest do końca potrzebne. Ale czy to możliwe że aby zarządzać samochodem (otwieranie/zamykanie, sprawdzanie przebiegu itp) trzeba mieć niezależne połączenie z netem?? 

Kolejne pytanie, czy sprawdzaliście jaka jest szybkość net po połączeniu z WLAN samochodu ? Na Iphonie Żony dochodzi do 25Mbps ale za to mój Android zaledwie kilka ?:( 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam też jestem posiadaczem a4b9 2,0tdi 150km rocznik 2017 i chciałbym uaktualnić audi conect , od czego zacząć , auto z Niemiec . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek rejestracja na MyAudi - dodaj najbliższy serwis audi następnie wizyta w tym serwisie celem potwierdzenia danych. Ustaw siebie jako głównego użytkownika, zadzwoń na nr.00 800 121 6780  i poproś o przedłużenie licencji na Audi Connect. Ja też sprowadziłem A4. z Niemiec i po tych krokach mam licencje na 1 rok za free. Konsultant poinformował mnie że licencję można przedłużać co rok za free dopóki Audi tego nie zmieni. Nie działa mi tylko google earth.  Pozostałe funkcje działają.

Jak byś miał jakieś pytania to podam ci mój nr tel .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marjak71 napisał:

dzięki , a czy w salonie VW w Koszalinie to załatwię ? Pozdraiam 

Nie wiem jak VW Koszalinski,ale w Skodzie nawet nie pytaj bo zaczną syczeć na Ciebie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawię się w my audi teraz , ale 10 cyfrowego kodu to ja chyba nie zdbędę teraz , jak pierwszy właściciel Niemiec ? )) co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam samochód z Niemiec i też nie miałem 10 cyfrowego kodu wszystko mi uruchomili nie pytając o kod, musiałem tylko pokazać dowód rejestracyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie Ci uruchomili wszystko w salonie audi ?czy też można do vw ? pani na infolinii mi powiedziała .że aktualizacja map mi wygasła w kwietniu 2020 i tylko mapy 2019/20 może mi na maila wysłać oraz jakieś triki z cenami paliw aktualnymi itd . W sobotę będę w Bydgoszczy to podjadę do salonu audi , zaraz tam będę dzwonił , a licencja jest przedłużona na kolejny rok na audi connect , co może potrwać do dwóch tygodni , licencja przedłużona bezpłatnie , aczkolwiek mapy najważniejsze . 

Edytowane przez marjak71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w salonie Audi musisz  potwierdzić rejestrację na My Audi i ustawić się głównym użytkownikiem. Jak utworzysz konto na My Audi, aktywujesz w salonie to po odnowieniu licencji przez infolinię  mapy będziesz mógł sam zaktualizować z poziomu MMI.

Edytowane przez SikoraEłk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera dzwoniłem do Bydgoszczy bo akurat w sobotę tam będę  i mi facet powiedział , ,ze najpierw muszę przyjechać i zamówić ten 10 cyfrowy kod , a za jakiś czas przyjechać i odebrać osobiście ten kod , też takie procedury mieliście ? To ja będę działał w Szczecinie jednak bo tam jestem z dwa razy w miesiącu  ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marjak71 napisał:

cholera dzwoniłem do Bydgoszczy bo akurat w sobotę tam będę  i mi facet powiedział , ,ze najpierw muszę przyjechać i zamówić ten 10 cyfrowy kod , a za jakiś czas przyjechać i odebrać osobiście ten kod , też takie procedury mieliście ? To ja będę działał w Szczecinie jednak bo tam jestem z dwa razy w miesiącu  ))

Dokładnie. Bez tego kodu nie możesz sterować autem z aplikacji i mieć dostępu do informacji. Nie wszystkie audi miały wykupiony ten pakiet więc sprawdź żeby nie wywalić kasy w błoto tak jak to było w przypadku Krystiana z forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co Ci chodzi z wywaleniem kasy ? To jest płatne czy tylko chodzi o kasę ,za drogę ? Jak to będzie dużo kosztować to po prostu nie kupię ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, marjak71 napisał:

o co Ci chodzi z wywaleniem kasy ? To jest płatne czy tylko chodzi o kasę ,za drogę ? Jak to będzie dużo kosztować to po prostu nie kupię ))

O to chodzi, że ta usługa nie działa w każdym aucie. Zależy od pakietu z jakim auto było fabrycznie kupione. Kumpel kupił tan klucz ale u niego nie można było nadać głównego użytkownika, dlatego lepiej to sprawdzić przed zakupem.

koszt 260 zł. ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź , a w jaki sposób to sprawdzić ? Czy w audi mi powiedzą czy to auto miało taki kod . Pozdrawiam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marjak71 napisał:

Dzięki za podpowiedź , a w jaki sposób to sprawdzić ? Czy w audi mi powiedzą czy to auto miało taki kod . Pozdrawiam . 

W serwisie po VIN Ci powinni powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zazwyczaj trwa uruchomienie licencji AudiConnect? Napisali, że do dwóch tygodni, może ktoś z doświadczenia wie? :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...