Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Aktywacja key usera może trwać nawet do miesiąca. Piszę na swoim przykładzie gdzie słałem maile nawet do centrali w Niemczech. Tak więc wszystko zależy od danego przypadku :-)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za przedłużenie licencji chcą 140€ na stronie niemieckiej,bo polska strona tego jeszcze nie ma i skończyła się darmowa licencja. Audi Polska odsyła na angielską stronę. Najdrożej chyba na włoskiej - 205€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za przedłużenie licencji chcą 140€ na stronie niemieckiej,bo polska strona tego jeszcze nie ma i skończyła się darmowa licencja. Audi Polska odsyła na angielską stronę. Najdrożej chyba na włoskiej - 205€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chris1101 napisał:

Teraz za przedłużenie licencji chcą 140€ na stronie niemieckiej,bo polska strona tego jeszcze nie ma i skończyła się darmowa licencja

Miałem o tym właśnie pisać. Dealer powiedział mi dzisiaj, że zmienili to na początku roku. Napisałem do audi, a oni napisali dokładnie to samo. Na angielskiej stronie £141.00 licencja connect + £37.00 za dostęp zdalny (otwieranie z telefonu etc.) ROCZNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fio napisał:

Miałem o tym właśnie pisać. Dealer powiedział mi dzisiaj, że zmienili to na początku roku. Napisałem do audi, a oni napisali dokładnie to samo. Na angielskiej stronie £141.00 licencja connect + £37.00 za dostęp zdalny (otwieranie z telefonu etc.) ROCZNIE.

Zdążyłem w grudniu 2020 przedłużyć o rok za darmochę. Zabrali google maps i trzeba bulić jak za zboże. Za rok niech się w d.. pocałują. :blowup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, SikoraEłk napisał:

Jak ktoś nie ma ważnej licencji to może sobie za darmochę uruchomić  Google Earth . Sprawdziłem i działa :)

Nawet z ważną licencją w rocznikach 2016 - 2017 nie działa. Kiedy sprawdzałeś i w jakim aucie ? To jest film z przed roku gdzie wszystko latało.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie pamiętam ale gdzieś ok końca listopada .Mam auto z 2016r zakodowałem tak jak na filmie zresetowałem i pojawiło się Google Earth, ale z MMI zniknęło menu Audi Connect. 

 

Edytowane przez SikoraEłk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SikoraEłk napisał:

Dokładnie nie pamiętam ale gdzieś ok końca listopada .Mam auto z 2016r zakodowałem tak jak na filmie zresetowałem i pojawiło się Google Earth, ale z MMI zniknęło menu Audi Connect. 

 

Audi has taken steps to manufacture hardware that is compatible with the new software in MY19 and newer vehicles, but MY18 and older will no longer be able to use the Google Earth functionality as of December 31, 2020

To już pewnie nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację po kodowaniu ładuje Google Earth , ale wisi na samym końcu ładowania.Z menu MMI zniknęła licencja Google Earth .

20210120_120830.jpg

20210120_120852.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się 3 dni temu musiałem zapłacić za usługę Audi connect (14£ na msc) mam większość oprócz google earth i pomimo wizyty w Aso i ustanowienia mnie głównym użytkownikiem, aplikacja my audi odsyła mnie do salonu aby dokończyć proces i korzystać z obsługi dodatkowych opcji. Czyli mam tak naprawdę aktywną pogodę, kilka informacji ze świata i mapę z korkami online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Deniro napisał:

Wkrótce Będzie rozwązanie na Google earth

Skąd takie info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Deniro napisał:

Wkrótce Będzie rozwązanie na Google earth

Nie sądzę aby w rocznikach <2019 takie rozwiązanie miało miejsce skoro usługa jest niedostępna i rozwiązano współpracę z Google przechodząc na inny system obsługiwany przez inny procek stosowany od 2019 w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Problem leży mianowicie po stronie słabego Hardware  w starszych jednostkach bez procesora Qualcomm,  które sa po prostu zamulone i nie dadzą rady przetworzyć danych z Satellit View. Musieliby dla tych starszych osobne serwery z tymi samymi mapkami do dyspozycji uruchomić o mniejszych rozdzielczościach by nVidia dały radę załadować bez lagu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mnie dopadlo i skonczyla mi sie licencja Jedyne 140 funa na rok ale chyba najpierw zrobie update map bo ciezko sie jezdzi po drogach ktorych nie ma na mapie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, diabloo28 napisał:

No wlasnie mnie dopadlo i skonczyla mi sie licencja Jedyne 140 funa na rok ale chyba najpierw zrobie update map bo ciezko sie jezdzi po drogach ktorych nie ma na mapie 

To, że skończyła Ci się licencja nie ma nic wspólnego z tym, że nie masz Google Earth.  Nawet jak ją wykupisz nie będziesz miał. Masz za starą jednostkę. Jedynie co to korzystanie z normalnej nawigacji i jej mapek. Jest jeszcze możliwość wgrania do urządzenia mmi oprogramowania dzięki któremu będzie można korzystać z mapek VW, które są na dzień dzisiejszy jeszcze darmowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...