Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Muskel1 napisał:

Co dokładnie i czym kodowałeś? Który moduł, który Byte i Bit, jakim urządzeniem kodowałeś?

VCDS Chińczyk (moduł 5F wcześniej  nie było problemu) kodowałem tak jak na filmie z Youtube.

Edytowane przez SikoraEłk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kodowaniu reset mmi i odstaw auto na godz. żeby sterowniki się uśpiły. Powinno zadziałać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś, kto ma ODIS i wykupiony dostęp online do bazy danych, takich osób nie jest dużo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę ze koledzy maja wiedzę , jestem posiadaczem A4 2016 rok , wykupiłem przedłużenie licencji na dwa lata i z końcem roku przestało działać gogle earth . Dzwoniłem na info linie audi i otrzymałem info ze do mojej audi wgranie nowego softu nic nie pomoże wiec mam pytanie do kolegów czy jest szansa na wymianę jednostki sterującej na nowsza po 2017 roku ? Czy będzie to działało czy trzeba ingerować w instalacje pozdrawiam 

0701D32B-019F-4354-A430-CB465124F397.jpeg

FCC5CC69-10CF-4AC7-BF05-F8B1BC8CADDF.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, masz także za starą jednostkę. Wgranie softu nawet nie jest przewidywane do tej jednostki bo takiego nawet nie ma. Wymiana na nowszy jest możliwa ale sam tego nie zrobisz bo na urządzeniu jest nałożona ochrona komponentu, którą uprzednio należy ściągnąć albo w ASO albo u osób doposażających VAG. Następnie odpowiednie kodowanie urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedz , wiem ze jest ochrona z tym dam radę sobie poradzić tylko czy znasz może jaki numer Czesci który obsługuje gogle , ja znalazłem na portalu aukcyjnym z 2018 roku tylko nie wiem czy to jest właściwie urządzenie pozdrawiam 

981F82A0-6C23-49B3-90C7-7A9BED810ADB.png

3039009D-31DD-400C-B4A2-F63A728B49A9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, diabloo28 napisał:

Czyli co wylaczyli google w autach poznizej jakiegos rocznika ?? 

Tak. Google nie udostępnia już tej funkcji w dla tych jednostek na pocku nVidia. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlatego nie chce mi sie polaczyc z serwerem w aucie ciekawe co mi na to aso w uk odpowie zaraz im maila napisze ze niestety ale nie mam mozliwosci uzytkowania mojego auta w pelni customer service pewnie bedzie zadowolony :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomasz1978 napisał:

Wydaje mi sie ze to bedzie Unit z Qualcomem na pokladzie widnieje literka Q na obudowie a pytanie nastepne brzmi czy tylko ten uklad trzeba wymienic czy cos jeszcze ?? 

 

 

 

Dziękuje za podpowiedz , wiem ze jest ochrona z tym dam radę sobie poradzić tylko czy znasz może jaki numer Czesci który obsługuje gogle , ja znalazłem na portalu aukcyjnym z 2018 roku tylko nie wiem czy to jest właściwie urządzenie pozdrawiam 

981F82A0-6C23-49B3-90C7-7A9BED810ADB.png

3039009D-31DD-400C-B4A2-F63A728B49A9.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...