Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych, dowiedziałem się na infolini Audi że funkcje na żądanie i sklep w Polsce będzie dostępny w połowie roku, ale logując się na stronie myaudi.com i wybierając region np niemiecki, ma się dostęp do tych opcji bo w niemczech już od dawna jest to dostępne, np dla mojego auta mogę dokupić w abonamencie android auto, doposazyc w salonie w kamerę cofania. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, matbruk napisał:

Dla zainteresowanych, dowiedziałem się na infolini Audi że funkcje na żądanie i sklep w Polsce będzie dostępny w połowie roku, ale logując się na stronie myaudi.com i wybierając region np niemiecki, ma się dostęp do tych opcji bo w niemczech już od dawna jest to dostępne, np dla mojego auta mogę dokupić w abonamencie android auto, doposazyc w salonie w kamerę cofania. 

Gdzie znajdę te rzeczy, które można dokupić? Po przełączeniu na niemiecki nie mogę tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz na pierwszej stronie "Übersicht"

Pokazuje pod autem status, że licencja wygasła i jest przycick przedłuż licencje "Lizenz verlängern ", klikasz na niego i masz 2 funkcje do wyboru. 

20210203_082301.jpg

20210203_082333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Audi jest przypisane do auta po Vinie, więc pewnie jak np posiadasz kamerę cofania, to niebedzie pokazanej opcji że możesz ja doposazyc, bo nie miało by to sensu, android auto może być zależny od wersji mmi jaka się posiada.   U dołu strony przed zalogowaniem zmieniłem na niemiecki, i dopiero się zalogowałem. 

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do sklepu mam tylko możliwość zakupu tej drugiej opcji, a chciałbym tą pierwszą (Remote&Control)  oznacza to że mój model tego nie posiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki mam po zalogowaniu na niemiecką stronę i wygląda to tak:

dodatki.jpg

dodatki 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie UK nie mam kompletnie zadnego dodatkowego doposazenia zalogowalem sie na strone DE i pokazalo sie ze jednak jakies opcje sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemot70 z tymi światłami led to co dokładnie tam możesz doposazyc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportlich-dezentes Design: Die LED-Heckleuchte ist aus klarem Kunststoff mit abgedunkeltem Innenleben gefertigt. Dadurch kommt das futuristische Design der Leuchten noch mehr zur Geltung. Sowohl die Lichttechnik als auch die Lichtausbeute entsprechen dem hohen Qualitätsniveau der Serienleuchte. Jederzeit nachrüstbar bei LED-Heckleuchten.

Lieferumfang:
- LED-Heckleuchte, links
- LED-Heckleuchte, rechts

Hinweise:
- nur geeignet für Fahrzeuge mit LED-Heckleuchten
- zur Nachrüstung wird zusätzlich der Adapterleitungssatz für LED-Heckleuchte, Halogen auf LED, für Fahrzeuge mit dynamischem Blinker benötigt

A4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Deniro napisał:

Dla MMI 3G Plus googe earth już dostepny :)

Jaki koszt usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Deniro napisał:

Dla MMI 3G Plus googe earth już dostepny :)

Ile koszt takiej operacji? Czy to nie działa przypadkiem poprzez  przekierowanie ip na serwery w europie wschodniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa koszta ? i czy wystarczy jakaś aktualizacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, domario napisał:

Jakie sa koszta ? i czy wystarczy jakaś aktualizacja ?

Czytałeś co nad Twoim postem pisze?

Dwa ostatnie posty? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dowiedzieć się w serwisie odnośnie doposażenia auta z tego co widnieje na myaudi po zalogowaniu na region niemiecki. Powiedzieli mi że oni tego niewiedza, jedynie z etki mi powiedział w co może doposazyc, (ceny kosmos) więc według mnie dopóki niebedzie wersji na polskie ASO, to nic się w tej kwestii u nich nie ogarnie, pewnie muszą mieć jakiś oficjalny cennik na Polskę, baze aut, software, kodowania, instrukcje itp. 

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą mieć kody SVM. Wklepują je w system po dołożeniu np. manetki tempomatu a program diagnostyczny ODIS wykonuje online całą robotę. Oni się nie bawią w kodowanie pojedyńczych byteów i bitów czy kanałów adaptacyjnych. Nawet nie wiedzą jak bo producent tego nie podaje. Tam wszystko tylko kodami SVM. Wklepując go wykonywana jest cała procedura kodowania, adaptacji i parametryzacji  poszczególnych sterowników, włącznie z aktualizacją softa jeżeli taka jest wymagana. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskel1 dzięki za wyjaśnienie, poczekam do połowy roku jak będzie oficjalnie na Polskę i wtedy skontaktuje się za ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...