Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.02.2021 o 11:39, Deniro napisał:

Myśle że już w połowie lutego pojawi się możliwość uruchomienia google earth na starszych modelach audi , jestesmy już praktycznie na finishu testów :)

Jak tam postępy z widokiem satelitarnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Muskel1 napisał:

Jak tam postępy z widokiem satelitarnym?

Jest już dostepny dla wszystkich modeli Audi MMI oraz MIB2 A6/A7 czy inne modele z procesorami Nvidia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy to dobre miejsce do tego, ale jeśli nie to proszę o info to przeniosę temat jako osobny post. Czy ktokolwiek z Was miał kiedyś problem z logowaniem się użytkownikiem myAudi w samochodzie?
Ostatnio przywracałem samochód do ustawień fabrycznych co by rozwiązać problem z nieustającym błędem przy aktualizacji system infotainment w samochodzie. Oczywiście wcześniej, przed  resetem ustawień ten problem tez był, ale jednak udało się zalogować szybciej. Audi mówi, żeby próbować. Osoby pracujące z salonie twierdzą, że problem jest znany, powszechny i że kiedyś uda się zalogować. Oczywiście i  email i hasło są poprawne. Pytam bo może, ktoś z Was miał podobny problem i zna jakaś magiczną sztuczkę która pomoże rozwiązać problem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sie zalogować na stronie myAudi z komputera lub z telefonu? 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na stronie się loguje bez problemu, w aplikacji tak samo - tylko w samochodzie jest problem. ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem za pierwszym razem kiedy otrzymałem kod jako główny użytkownik. Zadzwoniłem na infolinię i doradzono mi abym zrobił reset MMI i poszło od strzału. Kiedyś nie mogłem się zalogować ale był problem z serwerami. Natomiast w codziennym użytkowaniu nie miałem problemów. Codziennie jeżdżę i loguje się samo od strzału poza ww przypadkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miejsce, w którym Auto parkuje ma dobry zasięg? (Sieć komórkowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg ma dobry, 3/5 kresek jak dobrze pamiętam. 5/5 jeszcze nigdy nie widziałem, aczkolwiek auto mam dość krótko.  Zasięg jest na tyle dobry, że na telefonie mogę spokojnie oglądać YT w 1080P czy korzystać ze Spotify, siedząc w samochodzie.

 

Godzinę temu, vvalery napisał:

Miałem problem za pierwszym razem kiedy otrzymałem kod jako główny użytkownik. Zadzwoniłem na infolinię i doradzono mi abym zrobił reset MMI i poszło od strzału. Kiedyś nie mogłem się zalogować ale był problem z serwerami. Natomiast w codziennym użytkowaniu nie miałem problemów. Codziennie jeżdżę i loguje się samo od strzału poza ww przypadkami.

Może ten reset będzie rozwiązaniem, choć jak dłużej to pokrętło od ustawiania głośności jest wciśnięte to MMI nie wraca wtedy do ustawień fabrycznych? Jeśli nie, to powiedz ile sekund trzeba trzymać wciśnięte pokrętło od ustawiania głośności. Chyba, że się mylę i reset robi się inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij bezpiecznik od mib. Z tyłu w lweym boczku 20A. Pionowy rząd, ten pierwszy od góry żółty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krzysiexx04 napisał:

Zasięg ma dobry, 3/5 kresek jak dobrze pamiętam. 5/5 jeszcze nigdy nie widziałem, aczkolwiek auto mam dość krótko.  Zasięg jest na tyle dobry, że na telefonie mogę spokojnie oglądać YT w 1080P czy korzystać ze Spotify, siedząc w samochodzie.

 

Może ten reset będzie rozwiązaniem, choć jak dłużej to pokrętło od ustawiania głośności jest wciśnięte to MMI nie wraca wtedy do ustawień fabrycznych? Jeśli nie, to powiedz ile sekund trzeba trzymać wciśnięte pokrętło od ustawiania głośności. Chyba, że się mylę i reset robi się inaczej.

To tylko reset bez kasowania żadnych ustawień. Jednocześnie wciśnij pokrętło i daj do góry te "skrzydełka" po lewej i prawej stronie przez kilka sekund. Jak to puścisz to powinno się załadować od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vvalery napisał:

To tylko reset bez kasowania żadnych ustawień. Jednocześnie wciśnij pokrętło i daj do góry te "skrzydełka" po lewej i prawej stronie przez kilka sekund. Jak to puścisz to powinno się załadować od początku.

On nie ma skrzydełek jeżeli ma zgodnie z profilem rocznik 2020. Reset  na monitorze musi wykonać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

On nie ma skrzydełek jeżeli ma zgodnie z profilem rocznik 2020. Reset  na monitorze musi wykonać. 

Fakt :facepalm: Trochę można by było się ich oszukać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zgodnie z profilem, prócz kodu silnika bo mojego nie ma. Skrzydełek nie mam. Reset na monitorze? Macie na myśli przywracanie do ustawień fabrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły reset. Na monitorze gdzieś powinien być Power "przycisk" Jak go długo przytrzymasz mib sie zresetuje i zastartuje na nowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie ale logujesz się na włączonym zapłonie czy na odpalonym silniku? jeśli na samym zapłonie to odpal silnik i wtedy się loguj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, matbruk napisał:

Może to głupie ale logujesz się na włączonym zapłonie czy na odpalonym silniku? jeśli na samym zapłonie to odpal silnik i wtedy się loguj. 

Nie ma różnicy.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam właśnie problem, ze nie mogę ustawić użytkownika. Próbowałem resetu wszystkich ustawien, resetu MMI ze skrzydełek - i nic. Dalej to samo...

IMG_1762.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...