Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Kune napisał:

Tez mam właśnie problem, ze nie mogę ustawić użytkownika. Próbowałem resetu wszystkich ustawien, resetu MMI ze skrzydełek - i nic. Dalej to samo...

IMG_1762.jpg

Wygląda jakbyś nie miał przypisanego użytkownika. Masz konto w myAudi i ten numer ID ze zdrapki ? W aplikacji masz taką zakładkę jak wszystkie funkcje i tam jak wejdziesz jest zarządzanie użytkownikami. Jest tam wpisany użytkownik główny (czyli niby Ty) i inni jeżeli takowych zrobiłeś.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi przedłużyło mi licencję  o conajmniej dwa lata. Może to w rekompensacie za te Google. W tamtym roku miałem na rok. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vvalery napisał:

Audi przedłużyło mi licencję  o conajmniej dwa lata. Może to w rekompensacie za te Google. W tamtym roku miałem na rok. ?

Jak tego dokonałeś ?dzwoniłeś do my audi ?

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, domario napisał:

Jak tego dokonałeś ?dzwoniłeś do my audi ?

 

 

 

 

 

 

Miałem szczęście, bo moje licencje kończą się w grudniu i wtedy dzwoniłem załapując się na darmową aktualizację. Nie sprawdzałem ich długości bo byłem pewien, że tak jak ostatnio są na rok. Jakie było moje zdziwienie w tamtym tygodniu widząc dwa lata i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotny problem udało mi się pokonać, ale błąd wynikał z mojego błedu - nie logowałem się jako użytkownik główny. Po zalogowaniu się niestety w dalszym ciągu występuje problem, który już napotkałem. Po powiązaniu auta z użytkownikiem głównym (czyt. zalogowaniu się w samochodzie) w aplikacji na tel i tak samo w aplikacji web mam taki oto komunikat jak w załącznikach. Oczywiście system kieruje mnie do wykonania kroków, które już wykonałem, screen załączony - miał ktoś podobne doświadczenie?image.png

 

Screenshot_20210420-120302_myAudi.jpg

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedłużyć audi Connect w serwisie powiedzieli ze teraz już trzeba za to płacić i to sporo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z widokiem Google w serwisie mówili mi ze jeszcze nie ma tej opcji dla a4 b9 info z kwietnia. Czy to trzeba gdzieś poza serwisem zrobic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, groclin napisał:

Jak przedłużyć audi Connect w serwisie powiedzieli ze teraz już trzeba za to płacić i to sporo ?

Uzupełnij proszę profil bo nie wiadomo o jakim aucie mowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, groclin napisał:

I co z widokiem Google w serwisie mówili mi ze jeszcze nie ma tej opcji dla a4 b9 info z kwietnia. Czy to trzeba gdzieś poza serwisem zrobic 

Jaką masz nawigację? z metalowymi bocznymi  przyciskami?

Screenshot_20210415-232316_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz auto z 2016r z dużą nawigacją. W takim razie nie ma i najprawdopodobniej nie będzię ze strony Audi oficjalnie możliwości uruchomienia Google Earth.  Pisałem już kilka postów wcześniej, że Audi wyłączyło z dniem 31.12.2020 Google Earth dla aut poniżej 2018 rocznika. Dla aut nowszych przestawili mapy na widok satelitarny. Auta od rocznika modelowego 2018 mogą otrzymać update jednostki MMI by móc korzystać z widoku satelitarnego. Starsze już nie.

Od niedawna nie wiadomo jakim cudem Google Earth w starszych jednostkach zaczęło działać ponownie, w tym celu należy przekodować w MMI na tzw. Remote HMI_off. Minusem tego jest to, że jeżeli miałeś wykupione lizencje na Audi Connect (np. pogoda, szukanie parkingu itp), przestają one w trybie Remote HMI_off działać.  Nie wiadomo równierz jak długo GE będzie działał w tym trybie, gdyż oficjalnie GE zakończyło kontrakt z Audi dlatego to wyłączyli i przeszli na widok satelitarny (mapy Here). 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Connect skończyło sie w marcu i teraz sobie życzą za to 150 euro, Google nie działa a aktualizacja mapy kosztuje majątek ? przewaga dzięki technice ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 możliwości:

-za pomocą triku Remore HMI_off można ponownie uruchomić GE i cieszyć się dopuki działa (nie wiadomo jak długo)

-wgrać specjalny Firmware z patchem do MMI pozwalający na czytanie mapek VW lub Skody, które są darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest prowadzony maintenance na serwerach Google dlatego usługa działa ponownie , niema się co łudzić iż tak pozostanie dlatego warto cieszyć oko puki jest - po maintenance na serwerach sytuacja wróci do momentu po 31.12.2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pisałem, puki działa:thumbup1:

Jak wygaśnie przestawię Remote HMI 

Moje main unit ma wgrany pacht i mogę darmowe mapki z VW w nim czytać więc GE jest dla mnie tylko bajerem, który może zniknąć. Do 2030r. mapki VW są darmowe jeżeli masz pierwszą licencję. Wszystkie następne możesz darmowo z ich strony pobierać:decayed:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 21:00, Muskel1 napisał:

Są 2 możliwości:

-za pomocą triku Remore HMI_off można ponownie uruchomić GE i cieszyć się dopuki działa (nie wiadomo jak długo)

-wgrać specjalny Firmware z patchem do MMI pozwalający na czytanie mapek VW lub Skody, które są darmowe.

Zrobiłeś jakieś kodowanie VCDS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remote HMI_off zakodowałem  za pomocą VCDS, przeczytaj kilka postów wstecz. Opisałem co i iak.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...