Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, w moim audi a4 b8 nie mam ikonki audi connect w menu i w ogóle czy jest możliwe jego działanie a jeśli tak to czy jest to dodatkowo płatne? jeśli jest potrzebne jeszcze jakieś info to podam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest dział A4 B9:wink: Nie masz Audi Connect bo nie masz slotu na kartę SIM w MMI. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2021 o 18:21, Muskel1 napisał:

Tu jest dział A4 B9:wink: Nie masz Audi Connect bo nie masz slotu na kartę SIM w MMI. 

no własnie że mam slot na karte sim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaktualizować oprogramowanie najlepiej w firmie która ma w tym doświadczenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2021 o 15:26, Deniro napisał:

Musisz zaktualizować oprogramowanie najlepiej w firmie która ma w tym doświadczenie 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 17:27, hkmfly napisał:

Skąd wziąć plik i jak wgrać bazę radarów na Europę?

Jak wrócę z urlopu, pewnie w tą sobotę, to wrzucę najnowsze punkty POI z fotoradarami sklepami itp. jeżeli będziesz jeszcze zainteresowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pawel8383 napisał:

Jak wrócę z urlopu, pewnie w tą sobotę, to wrzucę najnowsze punkty POI z fotoradarami sklepami itp. jeżeli będziesz jeszcze zainteresowany 

To czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2021 o 12:36, SikoraEłk napisał:

To czekamy :)

Trochę późno ale wszystko gotowe :)

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 13:52, Muskel1 napisał:

Jesteś pewny, że masz mapki Audi a nie mapki Skody lub VW po tym jak ktoś wgrał Ci Patch do main unit do czytania właśnie tych map? Bo tak robi większość osób oferujących usługi poza ASO.

Na 100% są to mapy z vw. Tez robilem w wrc Laguna.  Grzegorz po aktualizacji powiedział jak sobie wgrac samemu  jak wyjdą nowe mapy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mi też udało się uruchomić Connect Audi u siebie , A5 2018 rok ,niestety licencja na connect była do czerwca czyli na 3 lata, Pani z infolini nie chciała przedłużyć za free , więc pozostało wykupić przez apke Myaudi ale uwaga na stronach zagranicznych( u nas usłga dalej nie działa).

Mam pytanie odnośnie google earth , mam 2018 rocznik i nie działa mi (ktoś pisał że powinno obsłużyć) , a drugie pytanie jak to jest z tymi mapami , jeśli mam audi connect aktywne to oznacza że mam najnowsze mapy ? (jak klikam zaktualizuj mapy w audi connect to piszę że jest nowsza tylko Niemiecka do pobrania... .Co w wypadku jak nie wykupię connect na następny okres , zostaną mapy offline ale jakie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy i audi connect to dwie odrębne niezależne od siebie rzeczy. 

Audi connect to usługi na żądanie dla których musisz wykupić Abonament aby działały.

Mapki to mapki i aby je zaktualizować musisz je wykupić w ASO i oni muszą je aktywować po wykupieniu.

Usługi na żądanie to

1.

Audi Connect Remote & Control czyli zdalne sterowanie niektórymi funkcjami jak np. zamykanie i otwieranie auta za pomocą aplikacji lub uruchamianie webasto. Warunkiem jest posiadanie wyposażenia eCall/bCall. Kosztuje 39,90 € rocznie.

2.

Audi connect Navigation & Infotainment czyli Google Earth oraz  informacje online takie jak, pogoda, wolne parkingi, wiadomości itp.

Google Earth zostało wyłączone 31.12.2020 i zostało zastąpione widokiem satelitarnym, który dostępny jest tylko dla nowszych jednostek MMI na procesorze Qualcomm.  W tym celu należy w jednostkach na tym procesorze przeprowadzić update oprogramowania aby zadziałało. Usługa kosztuje trochę ponad 15€ miesięcznie.

Wrzuć zdjęcie takie jak to poniżej z wersją jednostki, to Ci powiem jak wygląda sytuacja u Ciebie.

 

Screenshot_20211020-084911_Gallery.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem jakie są usługi na żądanie w audi connect ,wykupiłem obie i działają. (nie ma darmoszki już) 

Zastawiam się z mapami ...tylko czyli jak mam nawet wykupione usługę Audi connect Navigation & Infotainment to mogę mieć stare mapy  i będzie ona chodzić na moich starych mapach ?  Mapy mogę sobie tylko zaktualizować w aso ? (btw. ciekawe ile chcą)

 

Jasne zrobię fotkę popołudniu jednostki i wyśle tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisałem mapki nie mają nic wspólnego z usługami i musisz je odrębnie wykupić, jeżeli chcesz mieć aktualne, zainstalować i aktywować w ASO. 

Są osoby, zakłady, które przeprowadzają aktualizacje map poza ASO, pachtując jednostkę MMI i wgrywając dzięki temu mapki VW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak wywołać to menu o którym piszesz, serio nie potrafię , aktualna wersje wyświetliłem mmi: 

9B091464-1D33-4860-8D79-9579B4EB354A.heic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dawid195a napisał:

Ok jak wywołać to menu o którym piszesz, serio nie potrafię , aktualna wersje wyświetliłem mmi: 

9B091464-1D33-4860-8D79-9579B4EB354A.heic 2 MB · 2 pobrania

W ustawieniach w MMI. Nie w czerwonym menu. Z resztą już na tym zdjęciu widzę, że masz jednostkę MMI na procesorze Qualcomm.  Musisz jechać do ASO (lub kogoś kto się tym zajmuje) i podnieść qersję softa MMI aby mógł obsługiwać widok satelitarny (czyli niegdyś Google Earth). Będziesz miał wtedy przy qykupionej licencji  Audi Connect Navigation & Infotainment  widoczny widok satelitarny. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer części nośnika danych z tym softem to 4M0906961BP

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoja lokalizacja jest rzeczywiście Przeczyce to masz 30 km  do Kolegi @Deniro zajmującego się doposażaniem i aktualizacjami. Skontaktuj się z nim.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Muskel1 napisał:

W ustawieniach w MMI. Nie w czerwonym menu. Z resztą już na tym zdjęciu widzę, że masz jednostkę MMI na procesorze Qualcomm.  Musisz jechać do ASO (lub kogoś kto się tym zajmuje) i podnieść qersję softa MMI aby mógł obsługiwać widok satelitarny (czyli niegdyś Google Earth). Będziesz miał wtedy przy qykupionej licencji  Audi Connect Navigation & Infotainment  widoczny widok satelitarny. 

Znalazłem takie mam info: 

2D6882C9-8AC7-401E-945F-3AC078BEFD2A.heic 1D1FDD2F-318C-42B7-A7FE-640E0C3E2917.heic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, masz procka Qualcomm więc po Update będzie widok satelitarny chodził przy wykupionych licencjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...