Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Masz 2015r. więc masz definitywnie za starą jednostkę. Zrób zdjęcie wersji mmi jaką masz (znajdziesz w menu w ustawieniach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, diabloo28 napisał:

mmi.jpg

No niestety, masz starszą wersje na procesorze nVidia. Te nowsze od końca listopada 2017 mają już procesor Qualcomm i mogą wgrać Update,  który pozwoli używać widok sateliarny. 

Ale widzę, że masz jeszcze stare mapki z 2018. Jeżeli miałeś wykupione pakiety do końca gwarancji to możesz sobie z myAudi pobrać darmowo i zainstaliwać przynajmniej ostatią mapkę, która była aktualna przed wygaśnięciem. Czyli jak miałeś do 2018r. To z 2018r mapki możesz podbać i wgrać. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki wielkie za info a co do mapek to w myaudi nie mam mozliwosci zadnej pobrania nowych map tak naprawde tam niewiele jest do zrobienia po zalogowaniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, diabloo28 napisał:

 

Dzieki wielkie za info a co do mapek to w myaudi nie mam mozliwosci zadnej pobrania nowych map tak naprawde tam niewiele jest do zrobienia po zalogowaniu 

Hmmm... ja u siebie mogłem pobrać, ostatnie z 2019r.

Logujesz się, wchodzisz w Funkcje, scrollujesz w dół i po lewej stronie masz widoczne jakie mapki możesz darmowo pobrać. 

20210123_160410.jpg

20210123_160313.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, diabloo28 napisał:

O masz takie felgi jak moje :) 

Nie odgapiłem, takie już były:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma u mnie takiej opcji :( przegladnalem cala strone i lipa chyba bede musial sie wykosztowac na nowe mapy 

IMG_1798.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sobie namieszałem.

Chciałem sprawdzić czy na pewno wyłączyli Google Earth przekodowałem no i oczywiście nie chodzi  .Po powrocie do poprzedniego kodowania z menu "Car" zniknęło mi, ustawienie blokady drzwi, ustawienie ciśnienia w oponach, przypisanie funkcji dla przycisku "*"w kierownicy :o. Ponadto po ruszenie przestają być dostępne niektóre ustawienia np.:Audi pre sense, Audi activ line, ustawienia czujnika deszczu itp.(foto) Po wybraniu tych funkcji jest komunikat "Wybrany system niedostępny przy aktualnej prędkości jazdy"  Kilkukrotny reset nic nie pomaga :wallbash::glupek2:

Jakieś sugestie ? 

20210123_113745.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie i czym kodowałeś? Który moduł, który Byte i Bit, jakim urządzeniem kodowałeś?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Muskel1 napisał:

A jak wejdziesz w "To navigation"? Masz auto na rynek EU czy sprowadzone z USA?

Jak wchodze w to navigation to otwiera mi sie mapa google i moge sobie wyslac jakis z tej mapy wszystko do auta. Auto jest na rynek brytyjski tak ze chyba to jest rynek europejski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tubie kiedys znalazlem kolesia z UK ktory mapy aktualizowal prosto z auta. Poprostu robil download przez MMI w aucie, faktycznie jest tam opcja do aktualizacji on line ale nic tam nie ma po sprawdzeniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, diabloo28 napisał:

Na tubie kiedys znalazlem kolesia z UK ktory mapy aktualizowal prosto z auta. Poprostu robil download przez MMI w aucie, faktycznie jest tam opcja do aktualizacji on line ale nic tam nie ma po sprawdzeniu 

Jest to możliwe gdy masz wykupione licencje Audi Connect oraz wykupione karty do nawigacji w ASO. Możesz je wtedy OTA aktualizować. Też mogłem tą ostatnią z 2019r. OTA aktualizować ale to trwa dość długo i musisz mieć dobry zasięg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pozostaje mi sie walnac do ASO i kupic od nich aktualizacje na stronie kosztuje jakies 220 euro slono jak za mala karte SD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...