Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Troche sie cenia za taka zabawke. Posiedzialem na forum uk audi i pisali ze modele ktore wyszly z VC w roczniku ponizej 17  w serwisie maja za darmo zmieniane wlasnie cale moduly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, diabloo28 napisał:

Troche sie cenia za taka zabawke. Posiedzialem na forum uk audi i pisali ze modele ktore wyszly z VC w roczniku ponizej 17  w serwisie maja za darmo zmieniane wlasnie cale moduly. 

Ciekawe. W Niemczech czegoś takiego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze co kraj to inaczej. Jednego czego sie dowiedzialem to ze mam dzwonic do Audi i sie pytac samemu czy obejmuje mnie taka podmianka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi navi stoi na 1 procencie i nie chce sie aktualizować mapa online a za miesiąc kończy się 3 latka. A w myaudi nie mam kodu 10 i funkcje nie sa aktywne.  Pokazuje ze mapy są dostępne daję aktualizuj i d*pa stoi na 1 proc. Twierdzą, że jakich chwilowy problem ale trwa on on miesiąca hehe . Czy da sie jakoś ten kod wydłubac z auta bez $$$

 

No i poszło po chwili pokazały się na PC myAudi mapy do pobrania Europa 20/21 15GB

 

 

Edytowane przez tacim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualizować mapy w A4 polift, sciaglem plik nowych map przez myaudi, mam Audi connect. Jak to wgrać? 

Aktualizacja, już ogarnąłem, rozpakowałem na pendrive i zaktualizował się przez USB. 

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, matbruk napisał:

Jak aktualizować mapy w A4 polift, sciaglem plik nowych map przez myaudi, mam Audi connect. Jak to wgrać? 

Wrzucasz na sformatowaną kartę SD (format FAT32). Wrzucasz kartę do slotu SD1, szukasz w menu nawigacji aktualitzowanie mapek i wybierasz medium SD1. Potwierdzasz i czekasz aż zaktualizuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, matbruk napisał:

W polifcie niema slotu kart SD, poszło na pendrive, przez USB. 

Dodatkowo gdy masz aktualną licencje Audi Connect możesz ściągać i aktualizować mapki OTA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem, ale do tego musiałbym mieć wykupiony pakiet danych na stronie cubictelecom? 

 A miał ktoś problem z wybieraniem głosowym celów nawigacji, po aktualizacji, u mnie nie rozumie żadnego celu, przez wybieranie głosowe, cały czas powtarza "jak proszę",  narazie zgasiłem auto, jutro rano zobaczę znowu, może musi się coś zresetować. 

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak długo czekaliście na aktywacje was jako głównego użytkownika po wizycie w Aso? Ja już czekam 1 tydzień, a aplikacja nadal wyświetla mi abym udał się do salonu w celu weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michal310 napisał:

Koledzy jak długo czekaliście na aktywacje was jako głównego użytkownika po wizycie w Aso? Ja już czekam 1 tydzień, a aplikacja nadal wyświetla mi abym udał się do salonu w celu weryfikacji.

Ja nawet nie byłem w salonie. Moje ASO najwidoczniej mnie zweryfikowało samo jako głównego użytkownika po tym jak im e-mail napisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2021 o 15:35, Muskel1 napisał:

No niestety, masz starszą wersje na procesorze nVidia. Te nowsze od końca listopada 2017 mają już procesor Qualcomm i mogą wgrać Update,  który pozwoli używać widok sateliarny. 

Ale widzę, że masz jeszcze stare mapki z 2018. Jeżeli miałeś wykupione pakiety do końca gwarancji to możesz sobie z myAudi pobrać darmowo i zainstaliwać przynajmniej ostatią mapkę, która była aktualna przed wygaśnięciem. Czyli jak miałeś do 2018r. To z 2018r mapki możesz podbać i wgrać. 

Witam, czy ja mam już tę wersję z procesorem Qualcomm?

20210127_080714_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Tak masz Qualcomm. Możesz wgrać Update i będzie chodzić.

Możesz przybliżyć w jaki sposób wgrać ten update? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...