Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Półosie z b6 do b5 problem


krisss_94

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM wszystkich forumowiczów. Mam problem z półosiami w swojej b5 po przekładce z automatu na manual. Człowiek od którego kupowałem komplet czyli skrzynie i te wszystkie szpargały zapomniał dodać ze skrzynia pochodzi od a4 b6 i teraz kiedy juz mam wszystko zapięte okazało sie że półosie nie pasują - przegób nie wchodzi w piastę bo ma za dużą średnice, a kiedy wpadłem na pomysł żeby wziać oryginały od b5 to znowu nie pasuje przegób od strony skrzyni bo w niej jest "płaski" a w ori troche wystaje i nie wchodzi w flanszę w skrzyni. Jeżeli ktoś juz przerabiał teaki temat lub ma pomysł to proszę o pomoc POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flansze same do skrzyni żeby kupić odpowiednie do przełożenia będzie ciężko. Sam kupiłbym 2 zwrotnice od B5 np. z 2.5 czy dużych benzyn pod duży przegub do 100 zl można kupić komplet. Ewentualnie mógłbyś np. kupić inną skrzynię z a4 b5 lub passata b5 b5FL ale wtedy i tak potrzebowałbyś półosi jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od np 2,5 zwrotnice podejdą bez problemu tak ?

i czujnik ABS tez da sie przełożyć? to chyba najlepsze rozwiazanie zeby było na duży przegub bez większych przeróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien tylko flansze orzyt skrzyni. Id każdej v6 b5.

Tam musi byc "gwiazda"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dowiedziłem się juz że musze flansze zmienić w skrzyni bo inaczej nic nie zrobie i zapąć ori półosie z b5 pytanie tylko teraz jakie flansze mją iść ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu zwrotnic nie możesz przełożyć? Jak przełożysz same flansze to półosie też będziesz musiał chyba kupić bo z automatu są krótsze bo skrzynia szersza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...